Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 6725
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Okradła z kolegą siostrę

Piątek, 20 października 2017, 13:31
Aktualizacja: 13:34
Autor: 112
Region: Okradła z kolegą siostrę
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31–letnią kobietę oraz 39–letniego mężczyznę , którzy podejrzani są o kradzież z włamaniem. Dodatkowo kobieta odpowie za posiadanie narkotyków.

Do zdarzenia doszło 16 października br. w Jeleniej Górze. 31-latka dwa dni wcześniej przyjechała z Lubina w odwiedziny do siostry. Wykorzystała chwilową jej nieuwagę i zabrała klucze od mieszkania, które następnie dorobiła. Wyjechała i wróciła za dwa dni ze swoim kolegą, gdyż wiedziała, że tego dnia nikogo nie będzie w mieszkaniu. Kobieta wiedziała, że siostra ma w mieszkaniu gotówkę, wykorzystała dorobione klucze i wraz ze swoim kolegą okradli pokrzywdzoną. Ich łupem padło 130 tysięcy złotych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Para podejrzewana o kradzież, na prośbę jeleniogórskich policjantów, została zatrzymana w Lubinie. Funkcjonariusze ustalili również, że 31-latka skradzioną gotówkę ukryła w mieszkaniu innego znajomego. Tam zabezpieczyli blisko 75 tysięcy złotych. W trakcie zatrzymania okazało się, że kobieta posiada przy sobie narkotyki - z zabezpieczonej amfetaminy można uzyskać blisko 60 porcji handlowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group