Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 8911
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Okradał salony gier, schował się w ubikacji

Czwartek, 1 października 2009, 10:42
Aktualizacja: 14:10
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Okradał salony gier, schował się w ubikacji
Fot. Angela
W ostatnich dniach 26 – letni złodziej co najmniej czterokrotnie włamywał się do jeleniogórskich salonów gier, które okradał i znikał. Dzisiaj w nocy miał jednak mniej szczęścia. „Wpadł” w ręce policji przy ulicy Wojska Polskiego podczas kolejnej próby kradzieży. Teraz czeka go do 10 lat pozbawienia wolności.

26 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz co najmniej trzy włamania z kradzieżami do salonów gier. Dzisiaj w nocy włamał się do pubu „Va bank” przy ulicy Wojska Polskiego w Jeleniej Górze.

Przed godziną czwartą rano uszkadzając drzwi pubu narobił on hałasu, który usłyszeli mieszkańcy budynku. Zaalarmowano dyżurnego policji, który na miejsce wysłał patrol. Po przyjechaniu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Drzwi lokalu były uszkodzone, a w środku słychać było dziwne odgłosy. Kiedy policjanci weszli do środka złodziej schował się w toalecie, gdzie jednak został szybko znaleziony i zatrzymany. Był trzeźwy. Przyznał się, że chciał okraść salon gier z pieniędzy znajdujących się w maszynach. Został osadzony na policyjnym dołku, gdzie obecnie jest przesłuchiwany.

Szkodę w postaci uszkodzonych drzwi właściciel wycenił na 4 tysiące złotych. Złodziej odpowie teraz przed sądem za kradzieże z włamaniami i próbę kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group