Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9725
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ograbił mieszkanie i ukradł samochód

Czwartek, 25 lutego 2016, 12:24
Aktualizacja: 12:26
Autor: 112
Jelenia Góra: Ograbił mieszkanie i ukradł samochód
Fot. Archiwum
Kryminalni z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 27–letniego mężczyznę, podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany stanie przed sądem.

Jak ustalili funkcjonariusze, 27–latek ma na koncie co najmniej dwa przestępstwa, których dopuścił się w Jeleniej Górze. Mężczyzna w styczniu br. włamał się i okradał mieszkanie. Jego łupem padły meble, sprzęt codziennego użytku, pamiątki historyczne i kolekcjonerskie o łącznej wartości ok. 5000 zł. Policjanci część skradzionego mienia odnaleźli w jego mieszkaniu.

Ponadto funkcjonariusze ustalili, że podejrzany ukradł samochód marki Renault Clio. Przestępstwa tego dopuścił się w październiku ubiegłego roku. Auto policjanci odnaleźli na początku listopada ubiegłego roku, zaparkowane na jednej z ulic Jeleniej Góry, na innych tablicach rejestracyjnych. Ustalili właściciela i pojazd zwrócili.

Nie jest wykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów. 27-latek był również poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group