Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3436
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oficjałom stało się zadość. Po konferencji w biurze PO

Piątek, 12 sierpnia 2011, 17:10
Aktualizacja: Sobota, 13 sierpnia 2011, 7:57
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Oficjałom stało się zadość. Po konferencji w biurze PO
Fot. Petr
Dzisiaj, 12 sierpnia w biurze poselskim Platformy Obywatelskiej w Jeleniej Górze przy ulicy Długiej 4/5 odbyła się krótka konferencja dla mediów, podczas której Marszałek Sejmu RP – Grzegorz Schetyna oficjalnie zaprezentował „tutejszych” kandydatów do parlamentu.

Na konferencji prasowej byli również obecni sami kandydaci, tj. Zofia Czernow, Jerzy Łużniak i Józef Pinior, którzy opowiedzieli pokrótce o własnych, dotychczasowych doświadczeniach w polityce, a także zapewnili przedstawicieli mediów, że to właśnie ich ewentualna „obecność” w parlamencie może przynieść Jeleniej Górze wymierne korzyści.

Na spotkaniu mówiono o konieczności poprawy infrastruktury w stolicy Karkonoszy i regionie oraz promocji miasta pod względem turystycznym. Ogólnie i zwięźle, albowiem szczegółowe plany działania każdego z kandydatów do parlamentu z ramienia PO: – Zostaną ogłoszone z czasem w programach wyborczych każdego z nich. Jesteśmy dopiero u progu kampanii i dziś jedynie prezentujemy kandydatów – tłumaczył Marszałek Sejmu RP.

Konferencję dla mediów poprowadził Piotr Borys – szef sztabu wyborczego PO na Dolnym Śląsku; w spotkaniu uczestniczył również Jerzy Pokój, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Na pytanie, co myśli o jeleniogórskich kandydatach do parlamentu Marszałek Sejmu RP odpowiedział:

– Uważam, że jest to bardzo mocna „ekipa” złożona z osób różnorodnych, ciekawych, którym bardzo zależy na Jeleniej Górze. Nie waham się tu użyć stwierdzenia, że są to samorządowcy wybitni, którzy będą godnie reprezentować w parlamencie swoich wyborców. Fachowcy, dla których interesy miasta są najważniejsze – mówił nam Grzegorz Schetyna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group