Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13939
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oficjałom stało się zadość. Po konferencji w biurze PO

Piątek, 12 sierpnia 2011, 17:10
Aktualizacja: Sobota, 13 sierpnia 2011, 7:57
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Oficjałom stało się zadość. Po konferencji w biurze PO
Fot. Petr
Dzisiaj, 12 sierpnia w biurze poselskim Platformy Obywatelskiej w Jeleniej Górze przy ulicy Długiej 4/5 odbyła się krótka konferencja dla mediów, podczas której Marszałek Sejmu RP – Grzegorz Schetyna oficjalnie zaprezentował „tutejszych” kandydatów do parlamentu.

Na konferencji prasowej byli również obecni sami kandydaci, tj. Zofia Czernow, Jerzy Łużniak i Józef Pinior, którzy opowiedzieli pokrótce o własnych, dotychczasowych doświadczeniach w polityce, a także zapewnili przedstawicieli mediów, że to właśnie ich ewentualna „obecność” w parlamencie może przynieść Jeleniej Górze wymierne korzyści.

Na spotkaniu mówiono o konieczności poprawy infrastruktury w stolicy Karkonoszy i regionie oraz promocji miasta pod względem turystycznym. Ogólnie i zwięźle, albowiem szczegółowe plany działania każdego z kandydatów do parlamentu z ramienia PO: – Zostaną ogłoszone z czasem w programach wyborczych każdego z nich. Jesteśmy dopiero u progu kampanii i dziś jedynie prezentujemy kandydatów – tłumaczył Marszałek Sejmu RP.

Konferencję dla mediów poprowadził Piotr Borys – szef sztabu wyborczego PO na Dolnym Śląsku; w spotkaniu uczestniczył również Jerzy Pokój, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Na pytanie, co myśli o jeleniogórskich kandydatach do parlamentu Marszałek Sejmu RP odpowiedział:

– Uważam, że jest to bardzo mocna „ekipa” złożona z osób różnorodnych, ciekawych, którym bardzo zależy na Jeleniej Górze. Nie waham się tu użyć stwierdzenia, że są to samorządowcy wybitni, którzy będą godnie reprezentować w parlamencie swoich wyborców. Fachowcy, dla których interesy miasta są najważniejsze – mówił nam Grzegorz Schetyna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
807
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Gigantyczny korek
 
112
Z drogi śledzie, ciężarówka jedzie
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group