Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4287
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odprawa posłanki

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 25 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 25 września 2007, 14:49
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
„Polska bez głodnych dzieci” – to nowe hasło ustępującej parlamentarzystki.

Posłanka PO, Beata Sawicka przedstawiła swoje wyborcze hasło podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Podziękowała też za współpracę mediom, mieszkańcom i lokalnym samorządom.
– Sądzę, że byłam posłem, którego nie można się było w Sejmie wstydzić. Przy pomocy mądrych ludzi udało mi się wiele zrobić. Kocham Jelenią Górę i uważam, że trzeba dbać o dziedzictwo, infrastrukturę oraz zabytki, bo to jest naszą marką. Teraz najważniejsze jest, aby region jeleniogórski miał w parlamencie takich ludzi, którzy będą potrafili o to zadbać – mówi Beata Sawicka, obecnie kandydująca do Senatu.

W swojej kampanii Beata Sawicka wybrała hasło „Polska bez głodnych dzieci”, ponieważ – jak twierdzi – jest to temat bliski wszystkim. – Należy w końcu wymieść ten temat spod dywanu i pokazać go w świetle dziennym. Musimy przeciąć ten wrzód, bo tak dalej być nie może. Dzieciństwo jest najkrótszym okresem w życiu i powinno być najszczęśliwsze – apeluje kandydatka do Senatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~obserwator 26-09-2007 7:50
Piękny gest poseł Sawickiej– gest wyrachowany i obliczony na poklask dla kampanii wyborczej a co do gestu to zobaczymy czy faktycznie pieniadze wpłyna na konto instytucji charytatywnej.Zacheczam równiez senatora Lewandowskiego oraz poseł Machałek do konkretn ej realizacji a nie gestu!
~oli 26-09-2007 8:20
Skaczecie wszyscy po niej jak pchły żądne krwi. To źle, że chce się zająć głodem? Postawcie na szali: dzieci i drogi... A co, głosowalibyście na nią, gdyby zamiast hasła głodu promowała się poprzez ulice, domy opieki, szkoły? Wy wszyscy, którzy krytykujecie – zadbajcie, żeby wasze dzieci nie chodziły głodne, to może wtedy P. Sawicka zajmie się ulicą Lubańską, która tak was uwiera, a została spartaczona nie przez posłów i senatorów, a niefachowość firmy. /Każdy artykuł Redakcji jest pretekstem, żeby złośliwie wyżyć się na tych, którym jest może lepiej, może mogą więcej albo są inni, szczęśliwsi. Skopać, zniszczyć złym słowem i krytyką. To przecież serwis informacyjny, forum jest w innym miejscu./
~porażające 26-09-2007 8:50
A po za hasłami, wytarymi frazesami i komunałami, ta pani ma coś konkretnego do zaproponowania???
~J23 26-09-2007 9:36
A dlaczego pani była poseł ma oddać odprawę .Trzeba ludowi dac hasła.A co pani posel była ma do ul.Lubańskiej.Ona jest mieskanka Piechowic tam się buduje i jest Prezesem KS. Na zdjeciu tym pani była posel smutna bo odcięta od żródła (kasa).Koledzy z PO nie maja zbyd dobrego zdania skoro "taka aktywna to nadaje sie na senatora z trzeciej pozycji" śmieszne.A co do pracy w szkole pani byłej poseł to ludu dlaczego tak żle życzycie szkole i dziecią(pani B.S.niema żdnej praktyki jako nauczyciel poza pracą w przeczkolu),największa rozpacz to że w kuratorium niema miejsca la Byłej posel.Pozostaje klasztor Betanek.Mam nadzieje iz redakcja nie bedzie cenzurować mojego kolejnego wpisu .Pozdrawiam
~FOTO 26-09-2007 10:40
Nigdy nie slyszaalem przemowienia pani w sejmie, nie slyszalem o czymkolwiek co pani zrobilaa . Jak sie moge zorientowac chodzi pani o kase bycia poslanka . Przyjme pania na poslanke –po piwo .A tak na przyszlosc to nich sobie pani kupi jeden ladny pierscionek a nie wklada na swoje palce i to jeszcze te , ktore nie sluza do noszenia pierscionkow , jakies tanie odpustowe tombakowie kolka .
~milośnik 26-09-2007 11:57
ta Pani niema smaku w ubieraniu , jak tez w makijażu odraza jakona wygląda .Co za mina .
~sergio 26-09-2007 13:17
po tych wzniosłych hasłach pani Sawicka na pewno zrezygnuje z pensji i przekaże ją co miesiąc na ośrodki pomocy dziecią.Bo jak nie to niech się ZAMKNIE
~bezpartyjny kefir 28-09-2007 23:10
Pani Beatko – zamiast politikierstwa proponuję przylączyć sie bez rozglosu do akcji "ratujmy dzieciom wzrok" jaką prowadzi klub Rotary Jelenia Gora , przez tą akcję wylowiono wiele dzieci z wadami wzroku! i temu zaradzono! – klub równiez dziala w akcji dożywiania dzieci bez względu na opcje polityczne a ufundowal dotychczas ok. 11 tys. obiadów dla dzieciaków z najubizszych rodzin.Czy Pani aktywnośc i troska i dzieci nie spóżnila z tym haslem filantropijnym ! przy calym szacunku dla Pani osoby .
~Edd 16-10-2007 13:56
Właśnie słucham nagrań nowej płyty pani posłanki (wydawnictwo CBA) – gratuluję pomysłu. Chyba "grotesko" posła będziesz się musiała troszczyć o jedzenie dla siebie w najbliższej przyszłości... Ręce opadają przy "takim" przedstawicielu narodu!
~Polak 16-10-2007 17:39
"Polska Bez Sawickiej"
~yoyo 16-10-2007 17:59
Hańba !!! Hańba !!! Hańba!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group