Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9806
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubań: Odpowie za liczne przestępstwa

Środa, 12 maja 2021, 10:39
Autor: WAC
Lubań: Odpowie za liczne przestępstwa
Fot. policja
Sporo na sumieniu miał mężczyzna zatrzymany kilka dni temu przez policjantów z Lubania. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Niczego niepodejrzewający mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic miasta. Przy okazji policjanci znaleźli przy nim środki odurzające. Podejrzany następnie został przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał 10 zarzutów o popełnienie przestępstwa.

43-latek kradł pojazdy, które porzucał w innych miejscach. Samochodami poruszał się, posiadając dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Groził pozbawieniem życia pokrzywdzonym, aby nie wezwali policji. W innych sytuacjach po wybiciu szyby w drzwiach pojazdów, kradł z ich wnętrza różne przedmioty m.in. laptop, telefony komórkowe, tablety, pieniądze oraz czytnik opłat drogowych. Łączną wartość strat pokrzywdzeni oszacowali na około 37 tysięcy złotych. Zatrzymany odpowie także za posiadanie narkotyków.

Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na razie decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mieszkaniec gminy Olszyna był już w przeszłości notowany.

Twoja reakcja na artykuł?

10
83%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group