Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6623
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odlotowe wakacje

Środa, 28 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Odlotowe wakacje
Fot. Arek
Nie nudzą się najmłodsi, którzy zdecydowali się na wypoczynek zorganizowany przez miejskie placówki kultury. Przed nimi wakacyjne wyprawy rycerskim szlakiem oraz wiele innych zabaw i konkursów.

Półkolonie już wystartowały w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Placówka, jak co roku, proponuje młodzieży ambitne projekty. Podczas tych wakacji dzieci podążą szlakiem zamków piastowskich na ziemi jeleniogórskiej.
Zwiedzą, między innymi, Bolków, Świny, Bolczów i Chojnik.

Czeka ich także wiele innych wrażeń. – Wśród nich wspinaczki po specjalnej ścianie zainstalowanej w sali Novej przy JCK – informują organizatorzy. Będą też konkursy i zabawy w siedzibie placówki przy ulicy 1 Maja.

Pólkolonie zaczęły się także w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Skłodowskiej-Curie 12. – Jest bardzo duże zainteresowanie – usłyszeliśmy od Danuty Sitek, dyrektor MDK. Dzieci spędzają wesoło czas. Są spacery i wycieczki. Półkolonie zostały podzielone na trzy turnusy. Ostatni kończy się 14 lipca.
Dziń pobytu kosztuje 10 złotych. Wszyscy mają zapewnione dwa posiłki, w tym obiad.

W poniedziałek (4 lipca) startują najbardziej popularne w mieście półkolonie organizowane przez Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu. W programie wiele atrakcji.
– Są jeszcze wolne miejsca, zarówno na półkolonie, jak i na letnie warsztaty artystyczne w Niemczech – powiedziała nam Sylwia Motyl-Cinkowska, dyrektor ODK.
Więcej informacji można uzyskać w siedzibie placówki przy ulicy Komedy-Trzcińskiego 12 oraz pod nr. telefonu: 0-75 75 318 31.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group