Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7980
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oddolna inicjatywa w obronie Dołeckich

Wtorek, 21 lipca 2015, 7:52
Aktualizacja: Czwartek, 23 lipca 2015, 7:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Oddolna inicjatywa w obronie Dołeckich
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych z Januszem Jędraszko na czele rozpoczyna zbiórkę podpisów pod petycją o uwolnienie z aresztu rodziców prezesa Wolnych Konopi – Ewy i Dariusza Dołeckich. Zatrzymani za przywóz ponad litra oleju z konopi indyjskich, rodzice Andrzeja Dołeckiego zostali zatrzymani niemal miesiąc temu w Jeleniej Górze.

- Sąd wypuszcza za kaucją faceta, który został zatrzymany za handel dopalaczami, natomiast małżeństwo, które chciało pomóc rodzinie przewożąc olej z marihuany zatrzymuje w areszcie i to bez prawa wpłacenia kaucji. To spowodowało, że podjęliśmy akcję, by pomóc temu małżeństwu – powiedział Janusz Jędraszko, który ma zamiar zebrane podpisy wysłać do ministra sprawiedliwości.

Moim zdaniem marihuana do celów medycznych powinna być zalegalizowana i Sejm powinien się tym zająć jak najszybciej – dodał Janusz Jędraszko, który nie wyklucza, że akcja wyjdzie poza Jelenią Górę. Inicjatywą chciałby zainteresować działaczy stowarzyszenia Wolnych Konopi oraz polityków, którzy wspierają państwa Dołeckich.

Podpisy pod petycją można składać od poniedziałku do piątku w biurze Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych przy ul. Wolności 28 w godz. 9:00 – 14:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group