Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3285
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Od jutra warsztaty muzyczno–aktorskie w Przystani Twórczej

Środa, 27 sierpnia 2014, 11:10
Aktualizacja: 11:17
Autor: organizatorzy
Jelenia Góra: Od jutra warsztaty muzyczno–aktorskie w Przystani Twórczej
Fot. Organizatorzy
Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury zaprasza na „Głosowisko Qulturalne – warsztaty dla śpiewających nałogowo” oraz warsztaty integracyjno–aktorsko–muzyczne "Otwórz się twórz". Warsztaty ruszają już jutro (28.08) o godz. 13.00 i potrwają do 1 września br. Zapisy ruszyły dzisiaj (27.08). Liczba miejsc ograniczona.

- Jeśli nie chcesz się zatrzymywać, chcesz rozwijać się dalej, śpiewać lepiej, występować dla szerszej publiczności oraz brać udział w wydarzeniach kulturalnych, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie – piszą organizatorzy.

Warsztaty „Głosowisko Qulturalne”, prowadzone przez wybitnego artystę i kompozytora Jacka Męłnickiego oraz Marię Małkiewicz, będą się skupiały na: poprawie umiejętności scenicznych i wokalnych, nauce używania przepony, technikach emisji głosu, nauce prawidłowej pracy z mikrofonem oraz pracy nad kulturą sceny. Uczestnicy warsztatów będą również wspólnie przygotowywać repertuar na potrzeby koncertu powarsztatowego dla szerszej publiczności.

Równolegle będą się odbywać również warsztaty integracyjno-aktorsko-muzyczne "Otwórz się twórz" , których głównym celem jest integracja młodych artystów, zmotywowanie ich do współpracy i tworzenia w przyszłości wspólnych projektów, zwiększenie umiejętności, które pomogą im nie tylko podczas występów, ale przy wszystkich prezentacjach dla publiczności. Uczestnicy będą mieli również możliwość nauki technik improwizacji scenicznej, a także zaprezentowania zdobytych umiejętności na profesjonalnej scenie. Zajęcia poprowadzi instruktor, wokalista, aktor Łukasz Szczepan Szczepanik.

Organizatorem jest Przystań Twórcza w Cieplicach. Rozpoczęcie w nowej siedzibie Przystani Twórczej
(skrzydło Szkoły Podstawowej nr 6). Zapisy i szczegóły na www.przystantworcza.pl .

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group