Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 12564
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ochroniarz pomógł złodziejom. Wszyscy wpadli w zasadzkę

Wtorek, 1 lutego 2011, 16:05
Aktualizacja: 16:07
Autor: TEJO
W nocy z 31 stycznia na 1 lutego policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali trzech jeleniogórzan w wieku od 28 do 40 lat podejrzanych o kradzież sprzętu budowlanego.

Policjanci uzyskali informację, że z terenu budowy jednej z dróg w Jeleniej Górze ginie sprzęt budowlany. Mając to na uwadze nieopodal placu budowy przygotowali zasadzkę, w którą tej nocy wpadli sprawcy.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w samochodzie, w którym wywozili z budowy chwilę wcześniej skradzioną zagęszczarkę o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Zatrzymali też trzeciego ze sprawców, 28-letniego mężczyznę, który pracował na tej budowie jako pracownik ochrony.

Jak się później okazało, to właśnie on umożliwił swoim kolegom wjazd na budowę i kradzież sprzętu – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
448
Tak
43%
Nie
52%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Rano będzie "szklanka"
 
Pogodowo
Dramatycznie ślisko na drogach
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
Aktualności
Odnowione Bobrowe Skały czekają na turystów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group