Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5054
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Obrazy Riabkowej w Norweskiej Dolinie

Niedziela, 15 lipca 2018, 7:15
Aktualizacja: 7:16
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Obrazy Riabkowej w Norweskiej Dolinie
Fot. Organizator
Wernisaż wystawy obrazów Ludmiły Riabkowej odbędzie się dziś (15.07) o godzinie 18.00 w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie. Dzieła artystki będzie można oglądać do 15.sierpnia.

Ludmiła Riabkowa to mieszkanka Szklarskiej Poręby, a przede wszystkim, jak sama o sobie mówi -Artystka Wędrującej Duszy. Owa niespokojna dusza zaczęła swa wędrówkę od Niżnego Nowogrodu, gdzie w 1969 r. przyszła na świat. Ukończywszy rosyjskie szkoły artystyczne, na pewien czas związała się z rosyjskim teatrem, którego mistrzowie pogłębili w malarce wrażliwość artystyczną w wielu aspektach. Dalsze ścieżki skierowały jej wędrówkę w stronę Polski. To tu udało jej się zapuścić korzenie, dusza jej jednak nigdy nie przestaje wędrować.

L. Riabkowa nieustannie tworzy swoje charakterystyczne obrazy, które pod nasyconą feerią barw kryją istotne spostrzeżenia i dotykają ważnych tematów. Jej prace można było oglądać podczas licznych wystaw w: Polsce, Rosji, Niemczech i Austrii. Są też w wielu prywatnych kolekcjach na całym świecie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group