Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5644
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oblegani przez chorych

Poniedziałek, 18 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 czerwca 2007, 9:55
Autor: TS
Jelenia Góra: Oblegani przez chorych
Fot. Archiwum
Naturoterapeuci w naszym mieście.

Wszędzie gdzie się pojawią się specjaliści od terapii naturalnej, powstają tasiemcowe kolejki ludzi czekających na pomoc, gdzie w wielu przypadkach medycyna akademicka jest bezradna.

Przyjmują na terenie całej Polski oraz w Europie Zachodniej.
Adam Maczuga z Gryfina – prawie 40 lat doświadczenia i wiedza potwierdzona wieloma świadectwami i dyplomami państwowymi – jest specjalistą od manualnego nastawiania kręgosłupa, potrafi za pomocą wzroku i dotyku palcami znaleźć przyczynę bólu kręgosłupa i jego schorzeń – choćby w przypadkach bolesnej lordozy czy skoliozy – wykonać manualny zabieg, masaż z uciskami na odpowiednie partie ciała, który przynosi ulgę w cierpieniu.

Prawie 40 lat pracy przy kręgosłupach to tysiące ludzi, którym przyniósł ulgę w
cierpieniu i radość życia, likwidując dyskopatie, lordozy, kifozy, skoliozy, chorobę Szejermana, rwę kulszową, bóle głowy, w wielu przypadkach przepuklinę jądra miażdżystego i inne dolegliwości.
Po ustawieniu kręgosłupa i zlikwidowaniu przyczyn bólu ustępują również inne schorzenia mające swe podłoże w chorym kręgosłupie.
A 95 procent chorób ma podłoże w chorym kręgosłupie, choćby niesprawny układ krążenia, trawienny, wydalniczy, nerwowy.

Józef Pietraszko, dyplomowany naturoterapeuta z Bielska-bialej pomagający ludziom swoją siłą potężnej energii przekazywanej pacjentom, która leczy choroby uznawane dotychczas za nieuleczalne, nazywany jest człowiekiem ostatniej nadziei.
Skutecznie pomaga w schorzeniach takich jak nerwice, depresje, problemy ze snem, problemy o podłożu psychicznym, migreny, torbiele, mięśniaki, prostata, tarczyca, czy też dolegliwościach układu krążeniowego, trawiennego, reumatyzmie i wielu innych.

Każdy już po jednym zabiegu czuje się lepiej, jest wzmocniony, powraca chęć do życia i walki z chorobą. Oprócz pomocy ludziom w całej Polsce ciągle się dokształca w swojej dziedzinie. Ostatnio przebywał w Kalifornii.

Jan Kolano o swoim 20 letnim doświadczeniu pomocy chorym mówi, że jest
nietuzinkowe. Zaczynał jako zielarz, aby po 10 latach zacząć pogłębiać swa wiedze w suplementacji, a po następnych 10 latach podjąć naukę w trzyletnim studium o profilu homeopatii, które kończy w tym roku z dyplomem homeopaty.

Jak sam mówi połączenie wiedzy z zakresu suplementacji, zielarstwa, homeopatii daje szanse skutecznie dobierać leki i metody w leczeniu schorzeń układu krwionośnego (helatacja), chorób wieńcowych, schorzeń układu moczowego, hemoroidów, kłopotów z przewodem pokarmowym, opryszczkami, trądzikiem, czy też stwardnieniem rozsianym.
Jako jeden z niewielu stosuje leki na bazie ziół, które nie są szkodliwe dla organizmu, a wręcz przynoszą nieoczekiwany powrót do zdrowia.

Naturoterapeuci namawiają swoich pacjentów, aby nadal korzystali z pomocy swoich lekarzy, ponieważ współpraca w zakresie działań naturoterapeuty, kręgarza oraz lekarza przynosi bardzo pozytywne skutki.

Na pół godziny przed każdym spotkaniem Józef Pietraszko prowadzi wykład na temat bioenergoterapii i naturoterapii.
Prosimy o wcześniejsze przybycie. Jelenia Góra, Klub Nauczyciela, ulica Bankowa 15 od godz. 11. Wykład o godz. 10. 30 w dniu 21 czerwca 2007 Następne spotkanie: 19 lipca 2007.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group