Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2004
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O tym, że został okradziony dowiedział się od policjantów

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 września 2012, 10:51
Aktualizacja: 10:56
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę , który ma na koncie kilka kradzieży z prywatnej posesji w Jeleniej Górze. Pokrzywdzony o tym, że padł ofiarą kradzieży dowiedział się od policjantów.

Dzisiaj (5 września) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 51-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna w sierpniu na terenie prywatnej posesji w Jeleniej Górze dopuścił się kilku kradzieży. Jego łupem padło 12 sztuk belek aluminiowych oraz elektronarzędzia o wartości około 5 tysięcy złotych. Okazało się, że skradzione mienie mężczyzna ukrył w mieszkaniu, które wynajmował. W jego łóżku policjanci znaleźli schowane elektronarzędzia.

Właściciel, o tym, że padł ofiarą kradzieży dowiedział się od policjantów, którzy zwrócili mu skradzione przedmioty. W trakcie czynności okazało się, że 51-latek był również poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy za wcześniejsze kradzieże – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group