Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 6226
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O funduszach europejskich – w Gryfowie Śląskim

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 18 lutego 2012, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Angela
W poniedziałek, 20 lutego w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski odbędą się bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacji.

Podczas dyżuru konsultanta Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu będzie można zapytać o aktualne możliwości pozyskania dotacji z funduszy europejskich.
Konsultacje przeznaczone są zarówno dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej, jak i osób, które poszukują dofinansowania na rozwój już istniejącej firmy.
W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się, czy planowana inwestycja ma szanse na uzyskanie dofinansowania, jakie są aktualne możliwości pozyskania wsparcia oraz zapoznać się z podstawowymi zasadami aplikowania o dotacje.

Konsultacje odbędą się w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim w godzinach 10.00-13.00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gostek 18-02-2012 12:34
jak to dobrze, że te fundusze się kończą, to wtedy wszyscy ci "mobbilni" ale za unijne pieniądze przestana nas dreczyć i konsultowac z czego nic nie wynika faktycznie, wazne że oni jako koordynatorzy/doracy itp. wezmą z uni kase jak rozlicza projekt, w Polsce tyle pieniędzy właśnie zmarnowano na doradzanie/szkolenie a nie stworzono faktycznie miejsc pracy i w zasadzie nie dano ludziom za unijne pieniądze faktycznych kwalifikacji, tylko jakieś tam dyplomy ukonczenia kolejnego 1-dniowego szkolonka itp.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group