Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5824
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nożownik stanie wkrótce przed sądem

Niedziela, 4 sierpnia 2013, 9:47
Aktualizacja: 9:49
Autor: 112
Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 56–letniemu Bogdanowi K., który podczas libacji alkoholowej ugodził nożem Witolda S., jednego z uczestników. Ranny w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze 23. maja br. wieczorem, w mieszkaniu należącym do Janusza Z. Odbywała się tam libacja alkoholowa, w której uczestniczyli m.in. oskarżony oraz pokrzywdzony. Pomiędzy uczestnikami spotkania wywiązała się kłótnia. Wówczas Bogdan K. wyciągnął dwa noże kuchenne, które wbił w podłogę. Po chwili schował je pod kurtkę. Jednak kilka minut później, na widok szarpiących się osób, w tym pokrzywdzonego, wyciągnął jeden z noży i ugodził nim w udo Witolda S., uszkadzając mu tętnicę.

- Bogdan K. przed zakończeniem śledztwa przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Nie potrafił jednak podać racjonalnych powodów swojej agresji wobec pokrzywdzonego – informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek.

Podejrzanemu grozi kara do 12. lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group