Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5649
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubań: Nożownik pod kluczem

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021, 10:02
Autor: WAC
Lubań: Nożownik pod kluczem
Fot. policja
Policjanci z Lubania kilka dni temu tuż po północy zatrzymali 31-latka, który groził pozbawieniem życia oraz zranił nożem innego mężczyznę.

Do ataku nożownika doszło po tym jak pokrzywdzony zwrócił mu uwagę na zakłócanie porządku publicznego. Dodatkowo po zdarzeniu sprawca przemieszczał się ulicami miasta z nożem w ręku grożąc przypadkowym osobom. Mieszkańca Lubania zatrzymali policjanci. 31-latek był nietrzeźwy.

Śledczy w tej sprawie przesłuchali świadków i zabezpieczyli ślady, w tym nóż, którym został zraniony pokrzywdzony. W toku sprawdzeń okazało się, że zatrzymany dopuścił się również przestępstw przeciwko rodzinie oraz gróźb karalnych wobec lokatorów budynku, w którym mieszkał.

31-latek usłyszał w prokuraturze zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, kierowania gróźb pozbawienia życia, jak również znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką – mówi asp. szt. Monika Kaleta z policji dolnośląskiej. - Na podstawie zgromadzonego obszernego materiału dowodowego sąd wobec sprawcy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

5
50%
Cieszy
3
30%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group