Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 3860
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy rozkład jazdy. Pociągami w Polskę i nie tylko

Czwartek, 24 listopada 2011, 9:08
Aktualizacja: 12:59
Autor: Damian
JELENIA GÓRA: Nowy rozkład jazdy. Pociągami w Polskę i nie tylko
Fot. Archiwum
Od 11 grudnia obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Z jeleniogórskiego dworca odjadą składy trzech spółek: Przewozów Regionalnych, Intercity oraz szynobusy Kolei Dolnośląskich.

Te ostatnie obsłużą szynobusami linie do Lwówka Śląskiego, Zgorzelca przez Lubań, Węglińca przez Zgorzelec oraz do Wrocławia przez Legnicę. Składy Przewozów Regionalnych połączą Jelenią Górę z Wrocławiem (przez Wałbrzych). Poznaniem (Wałbrzych, Wrocław), Rzeszowem (Wrocław, Katowice, Kraków), Zieloną Górą (Węgliniec, Żary). PR poprowadzą też składy w komunikacji międzynarodowej do Trutnova (Republika Czeska) przez Kamienną Górę i Lubawkę, oraz do Harrachova i Korenova przez Szklarską Porębę. Pociągi spółki Intercity dojadą do Gdyni (Wrocław, Poznań, Bydgoszcz), Warszawy (Wrocław, Katowice, Częstochowę) oraz Szklarskiej Poręby Górnej (przez Piechowice).

Skrócony rozkład jazdy pociągów 2011/2012 Stacja Jelenia Góra
4.38 KD Lwówek Śl. przez Wleń , w dni robocze
5.44 KD Zgorzelec przez Lubań , codziennie
6.30 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie Regio Szklarka
7.29 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta
7.40 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie
7.40 KD Lwówek Śl. , codziennie 25.12,8.04
9.49 KD Żary przez Zgorzelec , codziennie
10.02 IC Szklarska Poręba Górna przez Piechowice, w wakacje, ferie, święta. TLK Karkonosze
10.39 PR Rzeszów Gł. przez Wrocław, Kraków , codziennie oprócz 25.12,8.04 InterRegio Galicja
10.42 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , codziennie
11.57 PR Trutnov hl.n przez Kamienną Górę, Lubawkę , weekendy wiosną, latem
13.18 KD Lwówek Śląski przez Wleń, codziennie oprócz 25.12,08.04
13.24 KD Żary przez Zgorzelec , codziennie oprócz 25.12,06.01,08.04
13.40 PR Harrachov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta
14.40 PR Poznań Gł. przez Wrocław, Leszno , codziennie Regio Kamieńczyk
14.55 Harrachov przez Szklarską Porębę , codziennie
15.40 KD Wrocław Gł. przez Zgorzelec, Legnicę , codziennie
16.08 KD Lwówek Śl. przez Wleń , codziennie oprócz 24,25,31.12 oraz7,8.04
16.24 PR Trutnov hl.n przez Kamienną Górę , weekendy wiosną i latem
16.47 PR Zielona Góra przez Węgliniec, Żary , w weekendy i święta
17.22 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie
17.43 KD Legnica przez Zgorzelec , codziennie
18.53 PR Korenov przez Szklarską Porębę , codziennie
19.01 PR Wrocław Gł. przez Wałbrzych , codziennie Regio Szrenica
19.29 IC Warszawa Wsch. przez Wrocław, Katowice, Częstochowę TLK Karkonosze
20.20 IC Gdynia Gł. przez Wrocław, Poznań, Bydgoszcz , w ferie,wakacje,święta
20.35 PR Korenov przez Szklarską Porębę , w weekendy i święta

KD - Koleje Dolnośląskie
PR-Przewozy Regionalne
IC-Intercity

zródło : rozklad.sitkol.pl , kolej.dolnyslask.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group