Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 8921
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy rok z Młodymi Duchem w Przystani Twórczej

Czwartek, 28 grudnia 2017, 13:26
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Nowy rok z Młodymi Duchem w Przystani Twórczej
Fot. Przystań Twórcza
Pełni nowych pomysłów i z kolędą na ustach „Młodzi Duchem” wchodzą w nowy rok 2018. Już w styczniu zapraszamy wszystkich w wieku 50+ do Klubu Seniora w Przystani Twórczej na wspaniały Koncert Mis i Gongów Tybetańskich oraz warsztaty wyplatania Kwiecistych Wianków z Krepiny. Wstęp wolny.

Miniony rok dla członków Klubu Seniora „Młodzi Duchem” obfitował w różnorodne wydarzenia kulturalne, artystyczne oraz ruchowe. Wielu seniorów samodzielnie poprowadziło autorskie spotkania dzieląc się swoimi pasjami z innymi.

Podczas wigilii ze wspólnym kolędowaniem, klubowicze podsumowali rok i obejrzeli prezentację zdjęć. Wszyscy złożyli sobie życzenia bożonarodzeniowe, podzielili się opłatkiem, zaśpiewali znane kolędy i pastorałki, powspominali wydarzenia z 2017 r. oraz kosztowali smacznych potraw, które sami przygotowali. Niespodzianką był występ Oli z Przystaniowej Piosenkowni oraz zespołu Sybiraczki i Kresowianie, którzy śpiewali przy dźwiękach akordeonu oraz skrzypiec.

Podczas trzeciego spotkania z Marcinem Sobaszkiem, trenerem personalnym, członkowie Klubu poznali nowe techniki motywacyjne oraz integracyjne. Podzieleni na dwie grupy, dzięki pracy zespołowej wykonali dwie wysokie wieże z delikatnego materiału, jakim jest papier. Ćwiczenie pokazało formy współpracy zespołowej. Klubowicze omawiali również autorskie wydarzenia, które zostały zrealizowane do tej pory. Kolejne spotkanie przygotowane przez seniorkę zaplanowane jest na 10 stycznia 2018r.

Spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem” w styczniu 2018 r.:
- 10.01.2018 r. o godz. 16.00 – Koncert Mis i Gongów Tybetańskich. Wstęp wolny.
Wspaniały Koncert Mis i Gongów Tybetańskich w wykonaniu Grzegorza Piotrowicza. Jest to forma relaksacji i masażu dźwiękiem, dzięki której doświadczymy odprężenia psychicznego i fizycznego. Spotkanie w Przystani Twórczej zaplanowała członkini Klubu Seniora „Młodzi Duchem”. Warto wziąć ze sobą karimaty lub kocyk. Siedziba Przystani Twórczej.

- 31.01.2018 r. godz. 16.00 - Kwieciste Wianki z krepiny. Wstęp wolny.
Warsztaty wykonywania kwiatów z krepiny (włoskiej bibuły) i plecenia wianków na Tańce w Kręgu poprowadzi Teresa Desput. Uczestnicy spotkania wesprą projekt „Młodzi Duchem w Akcji” – Apetyt na życie, realizowany przez Klub Seniora „Młodzi Duchem”. Kwieciste wianki ozdobią głowy małych i dużych tancerzy. Siedziba Przystani Twórczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2289
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
8%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
Aktualności
Złożyli wieńce pod krzyżem
 
112
Kobieta rodzi – policja pilotuje do szpitala
 
Aktualności
Na razie szaro, może będzie kolorowo
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group