Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8056
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy parkiet w sali tanecznej

Czwartek, 24 grudnia 2020, 10:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nowy parkiet w sali tanecznej
Fot. Przemek Kaczałko
W siedzibie Zespołu Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień przy ul. Skłodowskiej-Curie w Jeleniej Górze przeprowadzono ważną inwestycję, która poprawi warunki dla uczestników warsztatów. Dzieci i młodzież będą mogły korzystać z nowego parkietu w sali tanecznej, który został wymieniony dzięki środkom z Rady Rodziców.

Z sali będą korzystać zarówno dzieci w ramach zajęć tanecznych, jak i gimnastyki korekcyjnej. Inwestycja o wartości ok. 30 tysięcy złotych została sfinansowana ze środków Rady Rodziców.

Zajęcia taneczne w Młodzieżowym Domu Kultury cieszyły się kiedyś dużym zainteresowaniem - chcemy do tego wrócić - powiedział Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor ZPP-CWU - dziękując rodzicom za wsparcie.

Jak wiadomo, budynek dawnego MDK wymaga remontu - zarówno z zewnątrz, jak i w środku, ale sukcesywnie planowane są kolejne prace poprawiające warunki pracy i wspierania uzdolnień młodych ludzi.

Tutaj jest sporo do zrobienia. Urząd Miasta przygotowuje plan termomodernizacji budynku i mam nadzieję, że to się ziści, bo budynek jest piękny. Przymierzamy się również do renowacji parkietu w sali sportowej, ale na początek musimy uszczelnić dach - dodał I. Taraszkiewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

12
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
819
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group