Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nowy informator o Karkonoszach

Wtorek, 22 września 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: Ts
Powiat: Nowy informator o Karkonoszach
Fot. Archiwum Starostwa
W sierpniu br. w ramach „Porozumienia o wspólnej promocji gmin powiatu jeleniogórskiego, Miasta Jeleniej Góry oraz Powiatu Jeleniogórskiego” wydano w nakładzie 20 tys. egzemplarzy bogato ilustrowaną publikację o powiecie jeleniogórskim – Informator Turystyczny KARKONOSZE.

Informator ten jest źródłem kompleksowych wiadomości przydatnych turystom odwiedzającym nasz region, którzy na jego podstawie mogą zaplanować zwiedzanie pod kątem własnych zainteresowań.

Znajdziemy tu informację o najciekawszych atrakcjach w poszczególnych miejscowościach oraz zestawienie zamków i pałaców położonych na terenie powiatu. Nie zabrakło także przydatnych informacji dla fanów sportów zimowych, którzy dowiedzą się o kompleksach i wyciągach narciarskich.

W publikacji umieszczono również propozycje dla turystów, którzy zamiast aktywnego wypoczynku preferują chwile relaksu w ośrodkach SPA. W końcowej części Informatora opublikowano zestawienie cyklicznych imprez odbywających się w regionie oraz dane wszystkich punktów informacji turystycznej, znajdujących się w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Informator Turystyczny KARKONOSZE jest publikacją bezpłatną, dostępną we wszystkich punktach informacji turystycznej położonych w powiecie jeleniogórskim. Stanowi także niezbędny element promocji naszego regionu podczas wydarzeń z udziałem gmin i powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1166
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group