Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 3516
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy film o Uzdrowisku Cieplice (Video)

Czwartek, 6 marca 2014, 13:37
Autor: karkonoszeplay
W ostatnich tygodniach w kontekście Cieplic najczęściej piszemy o Termach Cieplickich jednak nie zapominamy też o Uzdrowisku Cieplice. Na kurację do Uzdrowiska Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU przyjechało w ostatnim roku prawie 10 000 osób z całego świata.

Zdarzają się goście z krajów tak odległych i egzotycznych jak Armenia, Australia, Izrael, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada oraz liczna reprezentacja z krajów europejskich. Najwięcej turystów jest z Polski i Niemiec. Mieszkańcy Jeleniej Góry chętnie korzystają z bogatej oferty zabiegów leczniczych i oferty SPA, w tym z basenu termalnego, zajęć fitness, pilates i zabiegów SPA.Jedynie w Uzdrowisku Cieplice wszystkie zabiegi wodne wykonywane są w oparciu o leczniczą wodę termalną.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego walory Cieplic i leczenia uzdrowiskowego z wykorzystaniem wód termalnych. W filmie poza historią i informacjami o zabiegach i wodach termalnych znajdziecie też bardzo interesujące opinie specjalistów o tym dlaczego warto korzystać z leczenia uzdrowiskowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group