Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6295
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Noworoczne spotkanie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 stycznia 2012, 20:23
Autor: maciek.rylkiewicz
maciek.rylkiewicz
Fot. maciek.rylkiewicz
Noworoczne spotkanie, na którym możecie Państwo obejrzeć wystąpienie Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marciny Zawiły. Wręczenie nagrody Gloria Artis, a także nagród "Zasłużonych" dla Jeleniej Góry. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz

~xyz 13-01-2012 12:03
Na tym żenującym cyrku, który się wyprawiał w teatrze aż się roi od urzędników, dyrektorów szkół, prezesów i pracowników spółek komunalnych. Cyrk kosztował grubo ponad 30 tysięcy złotych i odbył się w godzinach pracy urzędu. Trwał od 12.00 do 14.00, w tym czasie nic nie można było załatwić w całym mieście. Doliczając dniówki fetujących za nasze podatki urzędasów koszt tej szopki noworocznej wynosi grubo ponad 50 tysięcy złotych. W czasie kiedy miasto jest w stanie osiągania dna zawiły bibliotekarz urządził sobie igrzyska. Ohydna obłuda i brak szacunku dla mieszkańców. Jak już urządzają szopki to przynajmniej po godzinach pracy powinni. Dno i wodorosty. POrządki platformy. Dobrze się żyje pasibrzuchom nie ma co.
~ 13-01-2012 12:23
Porażka i te stare grzyby to ma być siła napędowa miasta:) A prezydent to znany bajarz będzie tak mówił wierszowanymi bajkami pewnie do końca, taka natura, najlepiej go nie słuchać, dla zdrowia to wyjdzie dobrze:) Elity pełno no i co z tego wynika, jakoś nic:) Przez 20 lat po przełomie Jelenia Góra za ich sprawą stała się koszmarnym miejscem do życia.
~asdf 13-01-2012 13:06
Prezydent ma nas w d,,.olewa opinie o swoim rządzeniu.No ale jak mu doradzają komusze nieudaczniki.
~beczka nie 13-01-2012 15:47
Gdzie jest SKM ?!
~obojętny 13-01-2012 18:24
xyz - tak dobrze poinformowany w kosztach, pewnie sam/sama/ też żarł, ale wściekły bo nie wyróżniony. sam się wyróżnił - zawiścią.
~mmmmm 13-01-2012 18:40
Gdzie jest SKM Panie Zawiła ?! Co mnie to obchodzi, że to była kiełbasa wyborcza. Pan odpowiada za swoje postanowienia wyborcze i ma Pan je realizować. Koniec z głosowaniem na byle kogo, kto myśli, że może opowiadać bajeczki. Jeżeli Pan nie zacznie spełniać swoich obietnic wyborczych miasto czeka rewolucja. Nie damy się dalej mamić, zrobił sobie Pan 1000 zł podwyżki, to niech Pan teraz zapracuje na nie czynami, a nie pustymi słowami. Pozdrawiam.
Prystrom Robert 14-01-2012 13:01
Jestem wdzięczny anonimowemu urzędnikowi za to, że podał koszt promocyjnego spotkania pana Zawiły i jego partyjnej świty o wątpiwych kwalifikacjach i niewątpliwych porażkach w zarządzaniu miastem i regionem. 50 tysięcy złotych na opijanie i obżeranie się a konto nowego roku 2012? PO i jej prominenci popadli w arogancję władzy daleko głebiej niż dawni towarzysze z PZPR-u. Jak tak patrzę na tych przypadkowych wodzów w gatunku Pokoja, Łuzniaka, Zawiły, Papaja, czy Grodzińskiego, którzy potrafią tylko bić pianę i stroić miny, ale nie mają odwagi od dwóch miesięcy przyjąć mojego zaproszena do merytorycznej otwartej debaty o rozwoju gospodarczym JG, to widzę jedynie karykatury polityków, a nie poważnych ludzi. Bez kompetencji, bez sukcesów i bez wizji zmian. Panowie Prominenci-czekam na debatę!
~ 14-01-2012 13:47
DOLNOŚLĄZAK. Jestem wdzięczny Robertowi Prystromowi, że na 3 lata przed wyborami prezydenckimi, prezentuje - w sposób niekonwencjonalny - swoje poglądy. Wprawdzie nie jestem sympatykiem dolnośląsko-jeleniogórskich VIPów sprawujących obecnie władzę i z chęcią przyłączyłbym się do RP jako jego klakier ale forma w jakiej to czyni nie jest godna polityka, który zamierza ubiegać się o funkcję Prezydenta Jeleniej Góry. Czy Robert Prystrom ma jakąś bliską, bratnią duszę, która by się nim zaopiekowała? Może ktoś z rodziny? Pan Robert to czlowiek, który wymaga wsparcia. Nie pozostawiajcie go samego sobie. To nieludzkie.
~kitty 14-01-2012 14:13
ja tam się nie znam na polityce, ale widzę, że gdzie się nie pojawi prystrom tam zaraz kilku innych netowców ostrzeliwuje go mniej lub bardziej ostro. dolnosłązak jesteś też w tej grupie, ale nie wiem czemu, bo poglądy prystroma chwalisz, a prystromowi dokładasz. ja z prystromem się zgadzam, bo to dobrze, że ktoś wreszcie w urzędzie odważnie powiedział ile kosztują zabawy pana prezydenta i jego kolegów. Za 50 tysięcy złotych można zrobić masę dobrego. ja na przykład przeznaczyłąbym te pieniądze na rozwój i promocję zdolnej młodzieży w jelonce. a co do debaty o której rzeczywiście prystrom ciagle nawija osobiście wybrałabym się posłuchać. to byłoby ciekawe. pytanie do prystroma -jak zamierza naprawić jelonkę, pytanie do zawiły dlaczego nic nie robi dla nas młodych no i gdzie jest SKM?
~...piotr 14-01-2012 16:07
błagam wy już ku.... nic nie róbcie żadnych inwestycji remontów bo doprowadzacie wszystko do jeszcze większej ruiny tak jak park zdrojowy czy obwodnicę ,nabiorą kredytów kumple spierniczą robotę a podatnik płaci coraz większe podatki za kaszanę i odsetki od przekrętów i głupoty
~n/n 15-01-2012 10:40
jeśli RP dąży za wszelką cenę do debaty to dlaczego ratusz nie podejmie rękawicy, obawiają się czegoś, skoro są pewni swego to taka debata powinna wskazać miejsce w szeregu p.Robertowi i zamknąć mu usta(przynajmniej na jakiś czas). W naszym mieście rządzący nie nauczyli się rozgraniczać faktów od populizmu co widać na każdym kroku, wszystkie trwające inwestycje rozpoczęto znacznie wcześniej niż oni rządzą, ale fajnie przypisywać sobie czyjeś zasługi ........
~pomóżcie nam 15-01-2012 13:46
Pomóżcie Starej Kamienicy.W Sudetach australijczycy chcą otworzyć kopalnię uranu metodą wpompowania pod ziemię milionów litrów kwasu siarkowego co infiltrując skazi złoża WODY na ogromnym obszarze - dotyczy Cieplic, Jeleniej Górzy i ogromnego obszaru Sudetów tak już się stało w Turyngii w Czechach,Kazachstanie i wszędzie tam gdzie stosowano tą metodę.Mała Gmina i jej protest nie wystarczy.Pomóżcie !!! Jeżeli tego nie zrobicie to życzę zdrowia Jeleniogórzanom. Metoda ługowania in situ, którą chcą wydobywać australijczycy na zawsze zniszczy jedne z największych złóż wody pitnej w Europie to sabotaż!!!!
~lokalne 15-01-2012 14:40
Pomóżcie Starej Kamienicy.W Sudetach australijczycy chcą otworzyć kopalnię uranu metodą wpompowania pod ziemię milionów litrów kwasu siarkowego co infiltrując skazi złoża WODY na ogromnym obszarze - dotyczy Cieplic, Jeleniej Górzy i ogromnego obszaru Sudetów tak już się stało w Turyngii w Czechach,Kazachstanie i wszędzie tam gdzie stosowano tą metodę.Mała Gmina i jej protest nie wystarczy.Pomóżcie !!! Jeżeli tego nie zrobicie to życzę zdrowia Jeleniogórzanom. Metoda ługowania in situ, którą chcą wydobywać australijczycy na zawsze zniszczy zasoby naszej wody pitnej - to sabotaż!!!!
~ 16-01-2012 0:34
W tym mieście robi się to co najmniej jest potrzebne i służy jego mieszkańcom.
~xyz 18-01-2012 11:18
Tępe twarze zadowolonych z siebie urzędasów, a mi ręce opadają. Żreć i pić za nie swoje pieniądze to oni potrafią. Stoły się uginają. Za 50.000 zł można kupić przeszło tysiące obiadów dla dzieciaków w szkołach, ciepłą odzież albo cokolwiek innego dla biedaków z naszego pekinu, a te utuczone na naszej kasie mordy wolą to przeżreć i przepić. Zawiła=Obrębalski=Kusiak nic się nie zmienia oprócz tych twarzy przy żłobie i ich piesków. Jedyna nieprzemakalna raglowa wygląda już jak potwór tak się roztyła na tym urzedowym chlebie. A tymczasem normalny człowiek idzie do pośredniaka żeby się dowiedzieć, że pracy nie ma i nie będzie. Wróciłam z UP i najchętniej tych wszystkich utuczonych pajaców zapisałabym do pośredniaka niech by zobaczyli jak się teraz żyje.
~Tak jest 18-01-2012 17:52
Tak jest. Zagonić nierobów upasionych do roboty. Niech posmakują jak kosztuje prawdziwa praca za marne grosze.
~~jg 20-01-2012 8:10
Z tego co bredzi Zawiła wynika, że najbardziej zasłużonym dla Jeleniej Góry jest Prezydent Marek Obrębalski! To przecież dokładnie widać! Szkoda, że wybraliśmy złotoustego gawędziarza!!!
~tg 23-01-2012 12:04
Wobec tak krytycznych ocen pan Zawiła powinien przedstawic swoje stanowisko.
~x 23-01-2012 13:54
to nie zawila! a...gdzie czerwony sweterek?
~ 24-01-2012 21:11
Jest czerwony krawat a potem załozy czerwony szaliczek.
~socjalista 28-01-2012 0:53
Stanisław Lem – pół wieku temu Opublikowano Styczeń 27, 2012, autor: Teresa Stachurska
Prystrom Robert 28-01-2012 14:08
PANIE GRODZIŃSKI, gdzie Pan się ukrył? W jakiej mysiej dziurze się Pan zaszył? Czego Pan brakuje by po męsku i z podniesionym czołem stanąć do debaty na temat rozwoju Jeleniej Góry. Panie ZAWIŁA, panie POKÓJ, panie ŁUŻNIAK bić pianę na scenie teatru potrafi każdy głupi. A do wyprężania się na scenie znam wielu młodszych i przystojniejszych mężczyzn, niż białe kołnierzyki z partyjnej nomenklatury. Poseł Schetyna milczy tak jak i WY.Brak odpowiedzi na pisemny wniosek to nawet naruszenie przepisów kpa art.35. No cóż, ja ciągle i cierpliwie czekam kiedy którykolwiek z prominentów matki partii żywicielki z PO stanie do debaty na temat rozwoju Jeleniej Góry. Wiedziałem, że z Waszym przygotowaniem jest marnie,ale że Wy jesteście takimi tchórzami? Odwagi, Panowie przede mną nie uciekniecie.TIKTAK
~socjalista 28-01-2012 18:43
http://lewica.pl/?id=25956&tytul=Jeremy-Rifkin:-Rewolucja-ju%BF-si%EA-rozpocz%EA%B3a PO was czas się skończył możecie katastrofę przesunąć parę miesięcy ,was czas się skończył ,teraźniejsze społeczeństwo to nie 19 wieczne pańszczyźniane alfabetyczne ,co się stało z 3 milionami rodaków którzy opuścili Ojczyznę.
~ 3-02-2012 14:15
DOLNOŚLĄZAK. Czytając Prystroma przypomnial mi się PRL-owski telewizyjny program dla przedszkolaków. Pozwolę sobie sparafrazować: Ja jestem pan TIKTAK, to mój prystromowy znak.
~Rodak 5-02-2012 17:21
Drodzy w Tym Miescie nigdy nie bylo wlasciwego Menagera- Jak zwykle kolesiostwo bierze zawsze gore. Obiecanki i niespelnione niespodzianki. Zmieniaja sie tylko na przodku cholota jak do tej pory siedzi na grzedzie jak siedziala. Od szczebla wyzszego po drobnych kierownikow w ZGM. Gdy cos sie zle dzieje zawsze sa wylacznie wymowki. Niestety nie ma w Naszym regionie nikogo kto by sie zebral i raz wykurzyl ogniem tych darmozjadow aby uciekali jak szczury do dziury. Wylacznei mysla o dyrektywach Unijnych i nim sie podporzadkuja. Obywatel RP juz nic nie ma do powiedzenia. Wywlaszczacie swoich dajac obcym co po wielu latach zupelnie im sie nie nalezy. Ciekawa jestem kto teraz za to bierze kase.
~123 16-02-2012 11:53
radny kradnie całe miasto na dnie
~look 16-02-2012 20:43
...do redakcji...zlikwidujcie to( noworoczne spotkanie), bo mnie szlag trafi...
~trew 17-02-2012 0:17
Czerwona Dolina ... teraz w dodatku CZERWONA w CZARNE KROPKI.
~xyzII 17-02-2012 10:54
PO co likwidować idą święta jajeczne
~ja 6-06-2012 23:49
ide sie wyrzygać

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group