Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 11915
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowoczesny biznes. Jak to się robi?

Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 10:21
Aktualizacja: 10:22
Autor: bc
Temu będzie poświęcone jutrzejsze bezpłatne seminarium (w jeleniogórskim hotelu Mercure) pod tytułem Innowacyjność i Nowoczesne Technologie w Biznesie. Adresatem szkolenia są mali średni przedsiębiorcy. Początek o 8.30. Spotkanie jest częścią cyklu Akademia Przedsiębiorcy, którego współorganizatorami są: redakcja dziennika „Puls Biznesu” oraz Kredyt Bank, a partnerami T– mobile, Krajowy Rejestr Długów, Brian Tracy International oraz Kuke.

Akademia Przedsiębiorcy to pierwszy ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce:praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Program tworzą organizowane cyklicznie, w wielu miastach na terenie Polski, seminaria, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom oraz dają możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.
Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.

W trakcie tego spotkania uczestnicy będą mieli okazję, aby: podyskutować o rozwiązaniach, które pozwolą zmienić firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo, zmienić podejście do prowadzenia biznesu, dowiedzieć się o nowościach w zakresie form dotacji i jakie środki unijne są dostępne w jeleniogórskim regionie dla przedsiębiorców i na bazie konkretnych przykładów poznać wpływ środków unijnych na rozwój firm.

Patronem medialnym seminarium jest Jelonka.com

Więcej na: www.akademia-przedsiebiorcy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
423
Tak, często
14%
Czasami
46%
Nigdy
9%
Nie, wolę autobus
3%
Nie, bo mam samochód
28%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Pełnia w Karkonoszach. Czy komuś przeszkadza księżyc?
 
Aktualności
Z Jeleniej Góry w Himalaje
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
 
Aktualności
Pograli, posprzątali i pojechali
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group