Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8729
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nostalgiczno–rozrywkowa noc w Książnicy

Środa, 31 maja 2017, 8:03
Autor: KK
Jelenia Góra: Nostalgiczno–rozrywkowa noc w Książnicy
Fot. Organizator
W ramach Nocy Bibliotek, na nostalgiczno–rozrywkową noc filmową zaprasza 3 czerwca o godz. 19.00 jeleniogórska Książnica Karkonoska, przy ul. Bankowej 27.

W programie pokaz filmów archiwalnych z wydarzeń artystycznych w Jeleniej Górze, jakie miały miejsce w latach osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, a nawet wcześniej.

- Będzie okazja, by zobaczyć reportaże z pierwszych Międzynarodowych Festiwali Teatrów Ulicznych, ważnych jubileuszy instytucji artystycznych, wernisaży, spotkań z twórcami, a także relacje z różnych imprez kulturalnych i lokalnych wydarzeń. Będzie to też przyczynek do przypomnienia ludzi, którzy współtworzyli kulturę naszego miasta, i których już z nami nie ma, a dla nas okazja do spotkania i wspomnień – informuje dyrektor Książnicy Karkonoskiej Danuta Sawicz.

Prezentowane będą materiały filmowe z wydarzeń Biura Wystaw Artystycznych, Teatru Norwida, Teatru Animacji, Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Książnicy Karkonoskiej autorstwa m.in. Grzegorza Pakulskiego, Henryka Szoki, Andrzeja Szpaka i Zbigniewa Dygdałowicza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group