Norwid zwycięża w Licealiadzie!

Wiadomości: Wrocław
Czwartek, 19 grudnia 2019, 18:22
Aktualizacja: Piątek, 20 grudnia 2019, 14:17
Licealiści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Jeleniej Górze poszli śladem swoich młodszych kolegów z SP 11 i zwyciężyli w rozegranym w środę, 18 grudnia we Wrocławiu finale Dolnośląskiej Licealiady w szachach!

W siedmiu spotkaniach zdobyli 13 punktów (6 zwycięstw i jeden remis), wyprzedzając LO III z Wrocławia (11 punktów) oraz II LO z Legnicy (10 punktów). W składzie mistrzów województwa znaleźli się: Krystian Szpakowski (1,5/7), Agata Dwilewicz (6/7 - 1. miejsce na II szachownicy), Jakub Bartłomowicz (7/7 - 1. miejsce na III szachownicy) i Wiktoria Wąsala (5,5/7 - 3. miejsce na IV szachownicy).

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie:

W finałach szkół podstawowych oraz szkół średnich triumfują zatem jeleniogórzanie! Gratulacje dla naszych młodych sportowców.