Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 5084
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Niezwykły Dolnoślązak w Siedlęcinie

Sobota, 29 października 2011, 9:06
Aktualizacja: 9:06
Autor: Agrafka
Wojewoda Dolnośląski przyznał tytuł Niezwykłego Dolnoślązaka Marianowi Tyce, sołtysowi Siedlęcina za zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnej, która to sama zgłosiła jego osiągnięcia.

Ilona Antoniszyn-Klik, wicewojewoda dolnośląski, nagrodziła sołtysa Siedlęcina Mariana Tykę za bliskość idei „Akcja akacja, akcja dąb”, ze względu na podejmowane inicjatywy, które promują otwartość i tolerancję, tak ważne dla poczucia jedności w społeczeństwie. Sołtysowi życzono pozytywnych rezultatów w realizowanych przedsięwzięciach oraz wiele satysfakcji zawodowej i osobistej z nowo podejmowanych wyzwań.

Sołtys jest bardzo szczęśliwy z nagrody oraz tytułu, a także bardzo wdzięczny mieszkańcom Siedlęcina. – Mieszkańcy Siedlęcina m.in. należący do stowarzyszenia Nasz Siedlęcin opisali moją pracę na rzecz naszej wsi, która została oceniona przez komisję dosyć wysoko. Otrzymałem nagrodę rzeczową w postaci serwisu porcelany bolesławieckiej. Cieszę się bardzo z wyróżnienia, jakie otrzymałem, i z tego, że moje działania społeczne są zauważalne, tym bardziej dziękuję serdecznie mieszkańcom, którzy zgłosili mnie do tytułu Niezwykłego Dolnoślązaka – powiedział nam Marian Tyka, sołtys Siedlęcina.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group