Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9961
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niezdarny Gapcio bawił dzieci w Parku Norweskim

Niedziela, 2 sierpnia 2015, 7:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 7:49
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Niezdarny Gapcio bawił dzieci w Parku Norweskim
Fot. Karolina Matusewicz
Zabawy z chustą animacyjną, szalone gry i mnóstwo atrakcji zafundowały dzieciom i ich rodzicom trzy urocze klauny. Gapcio i jego towarzysze w ramach „Bajowych Sobót w Parku w Norweskim” przygotowali wczoraj (01.08) trzygodzinny show.

Animatorki z firmy „W&E”, przebrane za zielonowłose klauny zapewniły pociechom i ich opiekunom w sobotnie popołudnie moc wrażeń, po których z pewnością wszystkie dzieci szybko wieczorem zasnęły.

Gapcio, bohater spotkania, rozśmieszał wszystkich, angażował do zabawy małych i dużych. Zabawy z chustą, kolorowymi piłeczkami, gra w „Baba Jaga patrzy” i wiele, wiele innych gier wywołały uśmiech na ustach dzieci.

Nie zabrakło wspólnych tańców w rytmie muzyki, malowania palcami, tworzenia wyjątkowych, brokatowych masek oraz puszczania gigantycznych baniek mydlanych. Dzieci miały okazję wspólnie stworzyć wyjątkowe obrazki, a także poćwiczyć spryt i refleks.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątki ze spotkania z Gapciem: odblaskową zawieszkę, aby bezpiecznie poruszać się po zmroku oraz balonik uformowany w wybrany kształt, np. w pieska, miecz albo kwiatek.

Pełne dynamicznej akcji i kreatywnych zabaw popołudnie z pewnością zapadnie w pamięć uczestników, dla których czas spędzony z animatorami „W&E” upłynął szybko i w miłej atmosferze.

Kolejna „Bajowa sobota w Parku Norweskim” już 8 sierpnia. Organizatorem imprezy jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza- Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group