Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8367
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Niewdzięczna pamiątka z fotoradaru

Sobota, 14 marca 2009, 8:04
Aktualizacja: 8:05
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Niewdzięczna pamiątka z fotoradaru
Wielu kierowców jadących ulicą Wolności zwalnia tylko przed czerwonym światłem
Fot. TEJO
Trzydzieści zdjęć wykonał wczoraj fotoradar zainstalowany na maszcie przy ulicy Wolności. Uwiecznił głównie kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. – Apelujemy o ostrożną jazdę i przypominamy, że urządzenie może znaleźć się… wszędzie – mówi policja.

– Prawdopodobnie kilkudziesięciu z kierujących będzie bardzo zdziwionych, gdy otrzymają „zaproszenie” do Komendy Miejskiej Policji, bowiem wraz z nadchodzącą wiosną jeżdżą zbyt szybko – wyjaśnia kom. Bogusław Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

– Z łącznej liczby 30 zdjęć wykonanych w ciągu niespełna dwóch godzin, większość kierujących przekroczyła prędkość znacznie, gdyż poruszali się z prędkością powyżej 80 km/h – dodaje. W ostatnich dniach z masztu znajdującego się przy ul. Jana Pawła II – fotoradar wykonał prawie 70 zdjęć poruszającym się zbyt szybko kierującym.

– Apelujemy o rozwagę i jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Informujemy jednocześnie, że fotoradar jest umieszczany w różnych godzinach i w różnych lokalizacjach. Będzie również ustawiany przy drodze, poza rejonem działania „fotomasztów” – przypomina kom. Kotowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group