Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5516
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nietypowe gadżety do licytacji podczas finału WOŚP

Sobota, 12 stycznia 2008, 15:01
Aktualizacja: 15:04
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Nietypowe gadżety do licytacji podczas finału WOŚP
Fot. ROB
Srebrny gong od ministra obrony narodowej Malezji, czepek Otylii Jędrzejczak z autografem i wiele innych atrakcyjnych gadżetów pójdzie pod młotek podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Gong przekazał nam poseł Jerzy Szmajdziński – mówi Marian Łata ze sztabu ZHP. Jest wykonany ze srebra, z ozdobnymi rogami.

Do zlicytowania jest też pióro wieczne od posła Marcina Zawiły, książka od prezydenta Marka Obrębalskiego. W sztabie znajdują się też piękne obrazy haftowane autorstwa 80–letniej artystki Danuty Krawczuk–Demczuk.
Z kolei Wspólne Miasto zgromadziło wiele płyt CD znanych wykonawców wraz z autografami. – Gwoździem licytacji będzie złote serduszko, które wylicytowano w 1996 roku. Zwycięzca przekazał je w tym roku do dalszej licytacji – dowiedzieliśmy się.

Oba sztaby wciąż przyjmują gadżety od darczyńców. Kto chce przekazać przedmiot, proszony jest o kontakt: Wspólne Miasto tel (0 75) 641 77 86, ZHP tel. (0 75) 642 47 55.
Licytacja przedmiotów będzie odbywała się podczas niedzielnego finału, od godz. 18. na scenie ustawionej na placu Ratuszowym.

Wspólne zdjęcie do „Jelonki”
Sztab ZHP zaprasza także wszystkich wolontariuszy do wspólnego zdjęcia. Zostanie ono zrobione o godz. 10 przed siedzibą hufca ZHP (róg ulicy 1 Maja i Pocztowej). – Kto będzie chodził z puszką w mieście, niech w tym czasie przyjdzie tutaj – zachęca Marian Łata.
Wspólne zdjęcie opublikujemy w poniedziałkowym (14 stycznia) wydaniu Tygodnika Jelonka. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group