• Zalogowanych: 2

Niespodzianki nie było

Niedziela, 4 listopada 2018, 19:34
Aktualizacja: 21:56
Koszykarki MKS–u MOS Karkonoszy miały dzisiaj (4.11) przed sobą trudne zadanie, bowiem po pogromie w poprzedniej kolejce (31:112 w Sosnowcu), podejmowały w hali przy ul. Sudeckiej liderki z Chrobrego Głuchołazy. Tym razem podopieczne Ireneusza Taraszkiewicza spisały się znacznie lepiej, ale i tak musiały uznać wyższość rywalek.

Już na początku meczu widać było, że przyjezdne nie zamierzają odpuszczać w starciu z ekipą znajdującą się na przeciwnym biegunie tabeli I ligi. Po kilku minutach gry było 0:6, następnie 1:10, a w 9. minucie 9:22. W drugiej odsłonie podopieczne Tadeusza Widziszowskiego nadal powiększały przewagę i w 11. minucie było już 13:29. Przed przerwą gra się wyrównała, ale przyjezdne cały czas miały przewagę kilkunastu punktów. Po zmianie stron Chrobry kontrolował przebieg meczu i przed ostatnią odsłoną na tablicy wyników było 42:62. W decydującej kwarcie jeleniogórzanki na chwilę zbliżyły się do rywalek, a na niespełna 4 minuty przed końcem było 53:66. W końcówce liderki z opolskiego poprawiły rezultat i mecz zakończył się porażką Karkonoszy 57:76.

W następnej kolejce MKS MOS zagra w Wodzisławiu Śląskim z miejscową Olimpią, a przed własną publicznością zagra 18.11 o godz. 17:00 z AZS PK Kraków.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry Basket Głuchołazy 57:76 (11:24, 12:16, 19:22, 15:14)
MKS: Walczak 18, Gałka 12, Feja 8, Klementowska 7, Karaś 6, Hałubek 6, Michniewicz.
Chrobry: Majka 16, Deko 11, Piędel 10, Misiek 8, Canert 8, Dobrowolska 7, Kucharska 6, Kulak 6, Witkoś 4.

do: ~ (19:21)
Jak ci szkoda to po co tam lazisz. Mogę Ci dać dwie 5 żeby twojej gęby tam nie było
~ 17-11-2018 13:10
do: ~Do~ (8:04)
Weszłam za darmo, dla bezdomnego lepiej dac te 5 zł
~Ola 5-11-2018 20:16
Całkiem przyzwoita gra!Tylko znowu porażka.Szkoda
~;-) 5-11-2018 20:23
Miło rozczarowali się Ci, którzy spodziewali się totalnego pogromu ze strony liderek grupy B ;-).
~ 6-11-2018 10:35
do: ~;-) (20:23)
Aaa... to teraz nie ma ma przegranych tylko sa totalne pogromy. Czyli przegrany ok totalny pogrom nie ok. To ja poproszę jakąś tabelę z ilością punktów za totalny pogrom czyli przegrany i ilością punktów za przegrany czyli wygrany.
~;-) 6-11-2018 10:58
do: ~ (10:35)
Czasem mam wrażenie, że niektórzy "kibice" przychodzą na mecze żeby napawać się porażką, podładować baterie negatywną energią na cały tydzień :-( . Tabela I ligi gr.B jest dostępna na stronie PZKosz, protokoły "akcja po akcji", statystyki; łatwo wyciągnąć wnioski.
~ 6-11-2018 11:31
do: ~;-) (10:58)
Tabele znam. Chce tylko wiedzieć czym rożni się totalny pogrom od przegranej. I co oznacza miło rozczarowali się ci którzy spodziewali się totalnego pogromu. Fajnie byłoby też wiedzieć czy teraz przegrane bez totalnego pogromu cokolwiek by znaczył uznajemy za sukces.
~;-) 6-11-2018 12:01
do: ~ (11:31)
Przegrana bez wątpienia jest przegraną. Myślę, że prawdziwy kibic potrafi; mimo porażki, docenić styl, walkę, serce, gniew i pracę drużyny. Właśnie tego zabrakło w pierwszym meczu z Tęczą i właśnie tego pierwszego zwycięstwa zabrakło kibicom. Szkoda :-( .
~ 6-11-2018 14:09
do: ~;-) (12:01)
Piszesz o pogromie czy porażce. Gubię się. To był sukces czy go nie było.
~;-) 6-11-2018 14:52
do: ~ (14:09)
Myślenie dychotomiczne, czyli zero-jedynkowe nie pomaga w osiągnięciu satysfakcji i sukcesu ;-).
~ 6-11-2018 15:41
do: ~;-) (14:52)
No więc pogrom, porażka czy sukces. Proste pytanie.
~;-) 6-11-2018 17:12
do: ~ (15:41)
Pytanie proste dla kogoś, kto myśli zero-jedynkowo! Czasem bardziej cieszy przegrana w dobrym stylu z faworytem, niż łatwa wygrana ze "słabszym" rywalem. Co nie zmienia faktu, że prawdziwy kibic wspiera dopingiem swoją drużynę bez względu na wynik.
~ 6-11-2018 17:25
Potrafisz odpowiedzieć?
~Ola 7-11-2018 9:33
do: ~ (17:25)
Lepiej grać słabo i wygrać niż dobrze i przegrać!Oto filozofia całego sporu?! Pozdrawiam
~÷) 6-11-2018 17:26
O czym mowa?? Porażka to porażka i koniec filozofii. Wygrana liczy się bez względu na styl gry. Nie ma co usprawiedliwiać przegranych, a w tym nieudolności klubu i trenera.Z całym szacunkiem dla pracy wykonanej przez dziewczyny, ale ta liga nie jest dla nich. Powinne sobie grać w II i tam walczyć. Tutaj przegrywają 20 pkt. z rezerwami. Życzę zdrowego rozsądku i powodzenia!
~;-) 6-11-2018 17:48
do: ~÷) (17:26)
Przecież w II lidze też grają :-) Nie wiem czy Pani Piędel, Deko, Dobrowolska, Witkoś, byłyby zadowolone z nazwania Ich "rezerwami".
~÷) 7-11-2018 10:37
do: ~;-) (17:48)
Większą część meczu grały rezerwy. Witkoś gościła na parkiecie 19 minut, Deko-23min, Dobrowolska-14, Misiek-18 min.,tylko Piędel prawie 31... Więc rezerwy wygrały ten mecz... Statystyki z Sosnowca też podać?? Tam pierwsza piątka zagrała w meczu 15 minut, a rezerwa zrobiła przewagę 80 pkt.!!!
~;-) 7-11-2018 14:05
do: ~÷) (10:37)
Hahaha!!! To nie piłka nożna!!! Widzę, że dalsza Nasza polemika jest bezsensowna, z powodu braku podstawowej wiedzy oponenta.
~ 6-11-2018 20:38
Więc co to jest pogrom a co porażka?
~;-) 7-11-2018 14:00
do: ~ (20:38)
"Porażka" to przegrana, "pogrom" - przegrana; przez zastosowanie hiperboli podkreślenie przegranej ( tutaj) bardzo dużą ilością punktów.