Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9454
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nieletni wspólnik w rękach policji

Czwartek, 9 września 2010, 8:06
Aktualizacja: 8:06
Autor: KMP
Szesnastoletni chłopak wspólnie z zatrzymanym kilka dni temu 20–latkiem, obrabowali pensjonat w Karpaczu. W sumie młody przestępca ma na koncie co najmniej pięć przestępstw. Jego łupem padło mienie o wartości około 5000 zł. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

W miniony wtorek policjanci z Karpacza zatrzymali 16-latka podejrzanego o włamanie, kradzieże i uszkodzenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, nieletni ma na koncie co najmniej pięć przestępstw, których dopuścił się od sierpnia do września w Karpaczu.

Chłopak w sierpniu próbował ukraść rower oraz samochód, ale zamierzonego celu nie osiągnął. W nocy z 1 na 2 września wspólnie z 20-letnim mieszkańcem Karpacza włamali się do jednego z pensjonatów i ukradli elektronarzędzia oraz ciągnik ogrodniczy, ponadto tego samego dnia ukradł turystce telefon komórkowy, który wyrwał jej z ręki. Podejrzany jest także o wybicie szyb w jednym z karpackich budynków.

16-latek za popełnione czyny odpowie przed sądem rodzinnym – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group