Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6284
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nieletni włamywał się i kradł

Piątek, 20 czerwca 2014, 7:25
Aktualizacja: 10:21
Autor: Angela
W ostatnich dniach w ręce policji wpadł 15–latek z Karpacza, który ma na swoim koncie szereg włamań i kradzieży. Straty poszkodowanych szacowane są na kilkanaście tysięcy złotych. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

Jak ustalili policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach, 15-latek włamywał się do altan działkowych, piwnic i garaży co najmniej 12 razy. Ostatni raz w maju br. ukradł ciągnik z jednego z podwórek w Karpaczu, uruchomił go i ruszył nim na przejażdżkę. Kiedy jazda mu się znudziła, powybijał szyby w pojeździe i zdemolował go. Pozostałe sprawy dotyczącą przeszłości, pochodzą z tzw. policyjnych umorzeń z 2012 roku. Ówczesny 13-latek włamywał się do altan działkowych, piwnic i garaży i kradł wszystko co można było spieniężyć: narzędzia, elektronarzędzia, przewody elektryczne i inne rzeczy.

- Obecnie ustalamy wszystkich pokrzywdzonych i sprawdzamy okoliczności poszczególnych włamań i kradzieży – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group