Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 15 marca
Imieniny: Klemensa, Ludwiki
Czytających: 7895
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nieletni włamywacz i wandal w rękach policji

Sobota, 9 października 2010, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali nieletniego podejrzanego o usiłowanie włamań i włamania do różnych obiektów w Jeleniej Górze oraz o uszkodzenia mienia.

Jak ustalili policjanci, 16-letni chłopak na przełomie września i października dopuścił się w Jeleniej Górze pięciu przestępstw: ma na koncie dwa włamania do altanek, skąd jego łupem padły różnego rodzaju elementy metalowe, próbował się włamać do pomieszczeń gospodarczych oraz wybił szyby w dwóch wiatach przystanków komunikacji miejskiej.

Teraz policja ustala kolejne osoby pokrzywdzone, gdyż nie wszystkie te przestępstwa zostały do tej pory zgłoszone – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
8
Tak
87%
Nie
13%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
0%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ropa spada, a paliwa w górę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Pieniądze
Czy będzie strajk w Dino?
 
KANS
Uznanie dla saneczkarek – olimpijek z KANS
 
Aktualności
Gaz na Paderewskiego
 
Ciekawe miejsca
Pustułki na Zamku Chojnik. Samiec przyniósł zdobycz do gniazda
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group