Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8424
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niedźwiecki chce do ratusza

Sobota, 24 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 24 czerwca 2006, 8:07
Autor: Polskie Radio Wrocław 96,7 FM
Jelenia Góra: Niedźwiecki chce do ratusza
Fot. Archiwum
Grzegorz Niedźwiecki, radny Jeleniej Góry, ma zamiar ubiegać się fotel prezydenta tego miasta – podało Polskie Radio Wrocław.

Jest to już czwarty kandydat, który oficjalnie poinformował o swoich zamiarach. Kandydować zamierzają też Józef Kusiak, Robert Prystrom i Eugeniusz Piotrowski.

Grzegorz Niedźwiecki w ostatnich latach słynął przede wszystkim z alkoholowych ekscesów. Już na początku kadencji odpoczywał od namiaru trunków leżąc na trawniku w centrum miasta nad Bobrem, aż w końcu zabrała go straż miejska.

Radny składał też do prokuratury doniesienia o popełnionych przestępstwach, ale żadne się nie potwierdziło. Teraz twierdzi, że otrzymał poparcie od środowisk polonijnych, głownie emigrantów z ziem zachodnich i będzie startować w wyborach.

Kandydat jednak zdaje sobie sprawę z małych szans na zwycięstwo. Ale będzie walczyć dla przekory by udowodnić, że "kandydować mogą również ludzie z "nizin społecznych", a tych jest większość w naszym mieście i ja ich głównie reprezentuję." - napisał w świadczeniu Grzegorz Niedźwiecki.
Dodał, że trzeba przełamywać mity o wizualnej sterylności kandydata. Liczy się to co w środku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group