Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4099
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

aa: Niebezpieczny dwunastolatek zagroził życiu kolegów

Wtorek, 9 grudnia 2008, 9:25
Aktualizacja: 9:28
Autor: TEJO
Uczeń rzucający w dzieci petardami i nożyczkami to nie scena z filmu o krnąbrnym chłopcu, ale codzienność w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

Ostatnio przestępcze zachowanie chłopaka wymagało interwencji policji. – 12-letni chłopiec rzucał z bliskiej odległości petardami w swoich kolegów. Jego zachowanie stwarzało zagrożenie dla zdrowia innych dzieci. Nie był to jedyny wybryk tego ucznia stwarzający zagrożenie dla życia i zdrowia uczniów. Kilka dni wcześniej 12-latek rzucał w swoich kolegów nożyczkami – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.

Szkoła prześle do Sądu Rodzinnego i Nieletnich informację dotyczącą zachowania 12-latka . Dzielnicowy przeprowadził z chłopcem rozmowę dyscyplinującą, a jego zachowanie będzie monitorowane przez funkcjonariuszy Sekcji do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wiadomo, że uczeń jest na co dzień pensjonariuszem Pogotowia Opiekuńczego, które znajduje się w rejonie „siódemki”. Wśród dzieci z pogotowia znajdują się niestety osobowości patologiczne, choć są też i całkiem normalni uczniowie. Szkoła jest bezradna wobec niektórych z nich. – Zachowują się jak przestępcy: ubliżają nauczycielom, zastraszają kolegów i są niebezpieczni świadomi swojej bezkarności – dowiedzieliśmy się.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group