Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 2539
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie wpuszczajcie obcych! Oszustki znów w akcji

Czwartek, 31 marca 2011, 14:35
Aktualizacja: 14:36
Autor: KMP
Po raz kolejny dały o sobie znać oszustki, które omamiły i okradły starszą kobietę zabierając jej kilka tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Około godziny 15.15 do mieszkania 82-letniej jeleniogórzanki zapukały dwie kobiety, które przedstawiły się jako pielęgniarki środowiskowe i pod pretekstem zbadania jej stanu zdrowia weszły do mieszkania. Jedna z kobiet prowadziła z pokrzywdzą rozmowę, udając, że ją bada, a druga tym czasie plądrowała mieszkanie. Po ich wyjściu pokrzywdzona stwierdziła brak kilku tysięcy złotych. Oszustek i złodziejek poszukuje policja. Obydwie mają po około 35 lat, są szczupłe, wzrost około 165 – 170 cm, noszą włosy blond do ramion.

– Ostrzegamy przed wpuszczaniem do mieszkań osób obcych przedstawiających się jako pielęgniarki środowiskowe, pracownice Polskiego Czerwonego Krzyża, Narodowego Funduszu Zdrowia, pracownice wodociągów, domokrążców oferujących różnego rodzaju artykuły czy osoby oferujące pomoc dla osób ubogich – apeluje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group