Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie pal w piecu byle czym!

Poniedziałek, 16 lutego 2009, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Autor: Angela
Strażacy ostrzegają przed wrzucaniem do pieców śmieci i innych produktów oraz uchylaniem się przed regularnymi wizytami kominiarzy.

W miniony weekend w Jeleniej Górze i okolicach doszło znowu do dwóch pożarów budynków mieszkalnych, kilku zapaleń sadzy w kominach i kilku zadymień, które mogły zakończyć się tragicznie.

Jak już informowaliśmy, w miniony piątek w prywatnym budynku mieszkalnym przy ulicy Dembowskiego w Jeleniej Górze zapaliło się poddasze domu. Na szczęście lokatorzy dość szybko zauważyli ogień i wezwali straż pożarną, której udało się opanować żywioł, dzięki czemu nikt z mieszkańców nie ucierpiał.

W sobotę natomiast zapaliła się wersalka na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Cieplickiej. Strażacy dość szybko opanowali ogień, dzięki czemu nie rozprzestrzenił się on na pozostałe piętra budynku. Sadza w kominie w miniony weekend paliła się między innymi w kamienicach przy ulicy Klonowica i ulicy Nowowiejskiej.

Na Pocztowej natomiast pęknięcie pieca kaflowego spowodowało zadymienie mieszkania. Na szczęście nikt z lokatorów z tych budynków nie ucierpiał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group