Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4615
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Nie lubię poniedziałku!”: Papaj, Prystrom i Kucharski o bezrobociu

Środa, 13 kwietnia 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:34
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: „Nie lubię poniedziałku!”: Papaj, Prystrom i Kucharski o bezrobociu
Fot. Organizator
W (nielubiany) poniedziałek, 18 kwietnia br. w jeleniogórskim Orient Expressie ruszy nowy cykl debat, pt.: Nie lubię poniedziałku! W pierwszym spotkaniu, którego tematem będzie rosnące w Jeleniej Górze bezrobocie, udział wezmą Hubert Papaj, Robert Prystrom i Paweł Kucharski.

– Cykl debat pt.: „Nie lubię poniedziałku!” został powołany do życia celem ożywienia dyskusji w Jeleniej Górze i regionie. O czym będziemy dyskutowali? O tym, co najbardziej frasobliwe dla lokalnej społeczności: wzrastającym bezrobociu, obojętności ze strony władz miejskich na problemy mieszkańców miasta, braku pomysłów na jego skuteczny rozwój czy nietrafionych w tym względzie inwestycjach. Podkreślam, że chcemy jedynie moderować cykl dyskusyjny, stworzyliśmy go dla nas i dla Was, bo razem tutaj żyjemy. I razem rozmawiajmy, starajmy się jakoś wpłynąć na naszą sytuację! – mówi nam Paweł Krzaczkowski, doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego, publicysta, jeden z dowodzących przedsięwzięciem, a przy okazji prezes Stowarzyszenia Jeleniogórska Alternatywa Kulturalna (JAK), które debatę współorganizuje.

Prócz Pawła Krzaczkowskiego, w „Nie lubię poniedziałku!” zaangażowali się dziennikarz Piotr Iwaniec i Alicja Dusińska, właścicielka Orient Expressu. Jak dotąd, albowiem według założeń organizatorów, w cykl dyskusyjny winni zaangażować się wszyscy, gdyż z myślą o wszystkich został on przygotowany. Czy taka formuła się sprawdzi? Zobaczymy. Patronat nad inicjatywą objęła Jelonka.com. W pierwszej debacie, udział wezmą – zastępca prezydenta miasta Hubert Papaj, lider Stowarzyszenia Wspólne Miasto Robert Prystrom i Paweł Kucharski, gestor turystyki. Start: 18-go o godz. 19. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group