Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 6922
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

CERVI: Nasi wysoko w turnieju policjantów

Czwartek, 29 maja 2008, 10:26
Aktualizacja: 10:26
Autor: ROB
CERVI: Nasi wysoko w turnieju policjantów
Fot. Archiwum
Reprezentacja Jeleniej Góry zajęła 10. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych, który odbył się w Cervi. W zawodach uczestniczyły 54 drużyny z całego świata!

Reprezentacja naszego miasta składała się z członków JSS „Gwardia” oraz międzynarodowego stowarzyszenia policji – IPA – region Jelenia Góra.

VII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych został zorganizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Cesena w dniach od 23 do 24 maja 2008 roku.

Drużyny rywalizowały na terenie kompleksu sportowego w Cervi, w mieście partnerskim Jeleniej Góry, na boiskach o sztucznej nawierzchni. W rozgrywkach wzięły udział 54 zespoły, w tym między innymi z Belgii, Norwegii, Polski, Austrii, Ukrainy, Litwy, Łotwy, USA, Włoch i innych.

Zespoły podzielono na 9 grup po 6 drużyn. Do dalszej rundy były kwalifikowane po 2 zespoły z każdej grupy. Po ciężkich bojach reprezentacja służb mundurowych z Jeleniej Góry wyszła z grupy i zajęła ostatecznie 10. miejsce, pozostawiając za sobą 44 drużyny.

Turniej wygrali rodacy – zespół Międzynarodowego Stowarzyszenie Policji – IPA Jaworzno, w finale wygrywając z drużyną z Ukrainy.

Dzień przed turniejem odbyła się uroczysta parada wszystkich reprezentacji.

W trójmeczu najlepsi
Drużyna służb mundurowych z Jeleniej Góry zajęła I miejsce w trójmeczu rozegranym na stadionie miejskim w Cervi na dużym boisku, rozegranym 25 maja 2008 roku. W tych rozgrywkach drużyna służb mundurowych z Jeleniej Góry zmierzyła się z drużyną z Włoch, w skład której weszli policjanci z Cervi i Ceseny wspierani przez policjantów z Los Angeles oraz z drużyną z Norwegii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group