Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Nasi krajanie na liście posła Jackiewicza

Wtorek, 16 września 2008, 8:43
Aktualizacja: 9:09
Autor: TEJO
REGION JELENIOGÓRSKI: Nasi krajanie na liście posła Jackiewicza
Fot. Archiwum
Czterech mieszkańców miasta i regionu znalazło się w wykazie polityków związanych z Platformą Obywatelską oraz ich krewnych i kolegów, którzy dostali posady w państwowych spółkach.

Listę wręczył marszałkowi województwa Markowi Łapińskiemu poseł Dawid Jackiewicz z Prawa i Sprawiedliwości, a poinformowało o tym Polskie Radio Wrocław.

W wykazie są jeleniogórzanie, mieszkańcy powiatu i osoby spoza miasta, które pracują w stolicy Karkonoszy. Wśród nich zobaczymy Roberta Apiecionka, (członka rady nadzorczej w Jeleniogórskiej Przędzalni Czesankowej Anilux, należącego do PO we Wrocławiu.

Są też Hubert Papaj oraz Jerzy Pokój. Pierwszy to członek Zarządu Jeleniogórskich Elektrowni Wodnych oraz przewodniczący rady miasta w Jeleniej Górze z ramienia PO, do której należy. Pokój jest członkiem rady nadzorczej "Interferie" (spółki należąca do KGHM) oraz przewodniczącym sejmiku województwa dolnośląskiego z listy PO.

Lista obejmuje też te osoby, Radni sejmiku, których poparcie umożliwiło PO utrzymanie władzy w samorządzie woj. Dolnośląskiego. Jest wśród nich Elżbieta Zakrzewska z Unii Pracy. - radna sejmiku, który ostatecznie poparł nowego marszałka z PO, została po tych wydarzeniach dyrektorem szpitala MSWiA w Jeleniej Górze – czytamy w wykazie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group