Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6160
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Nasi gimnazjaliści walczą o tablicę interaktywną

Wtorek, 12 marca 2013, 8:16
Aktualizacja: 8:28
Autor: Angela
Jelenia Góra/region: Nasi gimnazjaliści walczą o tablicę interaktywną
Fot. Organiatorzy
Już prawie 4500 gimnazjalistów z województwa dolnośląskiego bierze udział w programie edukacyjnym „Żyj smacznie i zdrowo” jednocześnie walcząc o tablicę interakcyjną. Z Jeleniej Góry jest to osiem klas, łącznie 140 uczniów. Mają oni szansę zdobycia interaktywnej tablicy multimedialnej oraz innych atrakcyjnych nagród! Do programu można się zgłaszać tylko do 15 marca, ale nauczyciele w dalszym ciągu mogą zamawiać bezpłatne zestawy edukacyjne dla uczniów!

Z Jeleniej Góry o nagrody walczą uczniowie z takich placówek jak: Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze (Internat), Gimnazjum nr 1, Zespół Szkół w Łomnicy, Gminny Zespół Szkół w Janowicach Wielkich oraz Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu.

Nauczyciele, którzy zdecydowali się na udział w projekcie muszą do 15 marca br. wysłać prace konkursowe swoich uczniów. Prace można przygotować w jednej z trzech kategorii konkursowej: plakat społeczny, film społeczny i wydarzenie społeczne. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Aż 30 klas ma szansę na nowoczesne tablice multimedialne, a kolejnych 30 otrzyma zestawy kulinarne dla każdego ucznia. Zwycięskie szkoły odwiedzi zespół programu „Żyj smacznie i zdrowo”, który przywiezie nagrody i przeprowadzi wraz z dietetykami atrakcyjne zajęcia dla uczniów.

Mimo że termin rozstrzygnięcia konkursu zbliża się nieubłaganie, to cały czas na nauczycieli z województwa dolnośląskiego czekają materiały edukacyjne. Wystarczy wejść na stronę: www.zyjsmacznieizdrowo.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po dokonaniu zgłoszenia każdy nauczyciel otrzyma bezpłatnie zestaw dydaktyczny, w skład którego wchodzą m.in.: plakaty i plansze edukacyjne, gotowe scenariusze lekcyjne dla gimnazjalistów, scenariusz na spotkanie z rodzicami, książeczki kulinarne dla każdego ucznia zawierające przepisy na smaczne i proste dania oraz filmy edukacyjne. Zestawy wysyłane są do wyczerpania zapasów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group