Poniedziałek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6588
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nasi długodystansowcy otarli się o podium

Wiadomości: Piotrków Trybunalski
Wtorek, 19 października 2010, 11:10
Aktualizacja: 14:08
Autor: MDvR
Fot. MKS Paulinum
Niestety nie udało się powrócić do Jeleniej Góry z medalem Mistrzostw Polski w biegach na orientację rozgrywanych w minioną niedzielę w Piotrkowie Trybunalskim. Najlepszy z zawodników klubu MKS Paulinum Jelenia Góra Rafał Matyja zajął piątą lokatę.

Mistrzostwa rozpoczęły się dla nas od szesnastej pozycji Mateusza Dzioby w kategorii juniorów (M18). Wynik o tyle dobry, że nasz lekkoatleta na co dzień startuje w niższej grupie (M16), w której zawody nie były rozgrywane. W tej samej grupie na dwudziestym miejscu linię mety minął Kacper Klimkiewicz.

Kolejni na starcie zameldowali się młodzieżowcy i tu liczyliśmy mocno na medal, niestety się nie udało. Na piątej pozycji przybiegł Rafał Matyja, a siódmy był Łukasz Mostek. Trasa w linii prostej liczyła 22,3 km, Rafał zrobił 26 km – komentuje Damian Dutkiewicz, organizator biegów.

Ponadto dwóch jeleniogórskich zawodników – Maciej Nowak oraz Mateusz Dzioba zostało powołanych do kadry Polski na Baltic Junior Cup. Impreza odbędzie się między 22, a 24 października w Kłajpedzie na Litwie. W zawodach startują kadry narodowe juniorów z Polski, Łitwy, Łotwy, Estonii, Szwecji i Danii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group