Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 5649
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Naprawa czy fuszerka?

Niedziela, 25 kwietnia 2021, 7:04
Autor: WAC
Jelenia Góra: Naprawa czy fuszerka?
Fot. Czytelnik
Nie potrafię zaakceptować tego jak niszczone jest nasze dobro wspólne – tak o sposobie w jaki została uzupełniona nawierzchnia fragmentu Placu Piastowskiego w Jeleniej Górze – Cieplicach mówi pan Dawid.
Parę miesięcy temu zauważyłem, że ktoś zniszczył nawierzchnię Placu Piastowskiego wstawiając kostkę betonową w miejsce mozaiki płyt i kostek granitowych – mówi nasz Czytelnik. - Miałem nadzieje, że to tymczasowa nawierzchnia, ale chyba się pomyliłem. Czy jest szansa na naprawę tej fuszerki? - pyta.

Jak zapewnia Cezary Wiklik z jeleniogórskiego Urzędu Miasta kostka betonowa na reprezentacyjnym placu Cieplic zostanie wymieniona ponownie na kostkę brukową.

Trwa obecnie ustalanie harmonogramów tych prac, bowiem w wielu miejscach miasta ekipy wykonują podobne roboty – informuje C. Wiklik. - W zależności od pilności zadań (w tym m.in. w tych miejscach, gdzie brukowanie kostką granitową jest elementem większej inwestycji drogowej i nie ma możliwości, by opóźnić prowadzone tam roboty, bo zagrożony byłby termin ich ukończenia - vide ul. Wojska Polskiego czy Ogińskiego) - po zakończeniu innych prac, ekipa brukarska przywróci poprzedni stan nawierzchni Placu Piastowskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

10
13%
Cieszy
28
35%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
8%
Złości
36
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group