Czwartek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 6828
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: Napad pod „okiem” monitoringu

Czwartek, 4 marca 2010, 20:23
Aktualizacja: 20:24
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: Napad pod „okiem” monitoringu
Fot. KAM
W centrum Lwówka koło sklepu Żabka doszło dziś późnym południem do napadu na starszego mężczyznę, który musiał czekać ponad 20 minut na pomoc.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna szedł w stronę dworca PKS, kiedy kilku młodych ludzi przewróciło go na ziemię. Poszkodowany nie mógł wstać o własnych siłach skarżył się na silne bóle głowy. Nie wiadomo czy mężczyzna stracił jakieś wartościowe przedmioty.

Po około dwudziestu minutach od zdarzenia jako pierwsi przyjechali strażacy, później pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Karetka przyjechała później, bo była w terenie. Napadniętego odwieziono do szpitala.

Sprawcy nie mogą czuć się bezkarnie. Zostali bowiem nagrani dzięki systemowi monitorującemu miasto. Poszkodowany mężczyzna ma najprawdopodobniej złamaną nogę.

– Jeszcze nie wiemy, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Policjanci sprawdzają nagrania z monitoringu. Jeśli mężczyzna został napadnięty będziemy szukali sprawców – mówi oficer prasowy Marek Madeksza.

Zdjęcie wykonano telefonem komórkowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group