Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3046
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nalot motocykli na Jelenią Górę. Głośno bez nagłośnienia

Niedziela, 18 września 2011, 7:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 września 2011, 7:53
Autor: Jakub Thauer
JELENIA GÓRA: Nalot motocykli na Jelenią Górę. Głośno bez nagłośnienia
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj na Plac Ratuszowy zjechało ponad 50 motocykli Honda, których właścicielami są członkowie Gold Wing Club of Poland Motocykliści wjechali pod Ratusz, gdzie powitał ich prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. Było dużo światła, muzyki i oczywiście brzmienia silnika.

Przed godziną 19 tylko grupka ludzi stała przed Ratuszem, bo tylko ta grupka ludzi wiedziała o tym że będzie się coś działo. Lecz dźwięk nadjeżdżających motocykli ściągnął wiele osób, które przebywały wtedy w okolicach Placu Ratuszowego. Impreza ta była zorganizowana wyłącznie przez pasjonatów tych maszyn i nienagłaśniana przez media.

– Gold Wing Club of Poland istnieje już od 15 lat. Ma on 150 członków i jeździmy po całym świecie swoimi motocyklami na różne, przeróżne zloty. To co w tej chwili pokazaliśmy Wam to przedsmak, a raczej zapowiedź przyszłorocznej - międzynarodowej imprezy, która się odbędzie w Jeleniej Górze w lecie. Będzie mnóstwo dobrej zabawy, koncerty, imprezy, parady i oczywiście bardzo dużo motocykli marki Honda – mówi Tomasz Tauroginski - międzynarodowy przedstawiciel GWC.

Motocyklistów przywitał prezydent Marcin Zawiła i od razu zaprosił ich na przyszły rok. – Ciesze się że tacy fantastyczni ludzie z pasją przyjechali do Jeleniej Góry, żeby w niej zrobić wspaniały zlot motocykli. Dla naszego miasta jest to wielka promocja zarówno w regionie jak i na świecie. Dzisiaj był swoisty nalot pięknych maszyn na Jelenią Górę, ale takich "nalotów" życzyłbym sobie częściej – powiedział szef miasta.

Największą niespodziankę zrobili uczestnicy zlotu w piątek wychowankom Domu Dziecka "Dąbrówka" w Jeleniej Górze Cieplicach. "Przywieźli im mnóstwo słodyczy i dali im wiele radości urządzając im przejażdżki motocyklami. Zapoznali się z dziećmi oraz zaprosili ich na zlot na Placu Ratuszowym. Podopieczni domu dziecka się bardzo cieszyli, a maszyny wywarły na dzieciach ogromne wrażenie – chwaliła Elżbieta Gryczka, wychowawca w Domu Dziecka "Dąbrówka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group