Niedziela, 11 czerwca
Imieniny: Benedykta, Feliksa
Czytających: 7451
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Najbardziej przydatne funkcje lodówek Whirlpool. Sprawdź, które z nich musisz mieć!

Wtorek, 8 września 2020, 20:46
Aktualizacja: Piątek, 11 września 2020, 14:14
Autor: ts
Polska: Najbardziej przydatne funkcje lodówek Whirlpool. Sprawdź, które z nich musisz mieć!
Fot. ts
Jednym z najważniejszych urządzeń, znajdujących się na wyposażeniu kuchni, jest lodówka. Wybór najlepszego modelu uzależniony jest przede wszystkim od ilości domowników spożywających posiłki w domu, ponieważ im większa będzie jej pojemność, tym więcej jedzenia pozwoli ona przechowywać. Dodatkową przestrzeń do przechowywania stanowić będzie również zamrażalnik.

Jeśli masz możliwość hodowania własnych warzyw i owoców, optymalnym rozwiązaniem są większe lodówki z zamrażalnikiem. Mrożenie produktów pozwala zachować ich wartości odżywcze i umożliwia Ci dostęp do ulubionych warzyw i owoców przez cały rok. Wyposażasz mieszkanie pod wynajem? Wygodne w codziennym użytkowaniu chłodziarko-zamrażarki znajdziesz już w cenie około 700 złotych. Na jakie dodatki warto zwrócić uwagę podczas zakupu lodówki?

Samorozmrażanie
Proces rozmrażania w modelach lodówek sprzed kilkudziesięciu lat to ogromne przedsięwzięcie. Na czas rozmrażania należało wyjąć z chłodziarki jedzenie i znaleźć mu odpowiednio chłodne miejsce, ponieważ rozmrażanie mogło trwać nawet sześć czy siedem godzin. Funkcja samorozmrażania, będąca standardowym wyposażaniem produkowanych dzisiaj sprzętów, pozwala na zachowanie temperatury we wnętrzu. Rozmrażanie przebiega praktycznie bez twojego udziału – polega ono na sprawnym odprowadzania wody i lodu do specjalnej komory wewnątrz urządzenia.

Sprawdź lodówki Whirlpool dostępne w naszym sklepie www.neo24.pl/duzeagd/lodowki.html?producent=whirlpool i wybierz tę, która spełni Twoje oczekiwania.

No Frost
Funkcja ta umożliwia mrożenie żywności za pomocą zimnego powietrza, wspiera tez usuwanie wilgoci z wnętrza urządzenia. Razem z funkcją samorozmrażania uniemożliwia powstawania oszronienia w chłodziarce i zamrażarce. Specjaliści radzą, by żywność w chłodziarko-zamrażarkach No Frost przechowywać w pojemnikach, które zapobiegną wysuszeniu się jedzenia.

Kostkarka do lodu
Moda na mechanizmy do produkcji kostek lodu wbudowane w drzwi urządzenia przywędrowała ze Stanów Zjednoczonych. Kostkarka doskonale urozmaici spotkania towarzyskie, a także ukoi gorące, letnie popołudnia. Dzięki niej masz bieżący dostęp do świeżych kostek, bez konieczności czekania, a później żmudnego wydłubywania, jakie znamy z powszechnie używanych w tym celu foremek do lodu. Do wyboru są kostkarki, które należy dopełniać oraz takie, które można podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej. Należy jednak pamiętać, że taki dodatek podnosi koszt urządzenia, a także zwiększa zapotrzebowanie chłodziarko-zamrażarki na prąd.

Multi-Airflow
Jedna z najświeższych nowinek technologicznych, która działa na zasadzie wymuszonego obiegu powietrza. W efekcie temperatura wewnątrz chłodziarki wyrównuje się, a wszystkie półki są dodatkowo owiewane zimnym powietrzem. System ten wpływa korzystnie na trwałość żywności, umożliwiając jej dłuższe przechowywanie.

Delikatne zamykanie drzwi
Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że jest to mało znaczące udogodnienie. Pamiętajmy jednak, że drzwi również służą do przechowywania żywności, a silne szarpnięcie podczas zamykania i otwierania drzwi może ją uszkodzić. System wspomagający delikatne otwieranie drzwi chroni również mechanizm zawiasów przed przeciążeniem.

System Antyfinger Print
Wygląd lodówki dla niektórych może być po prostu niewiele znaczącym drobiazgiem, jednak dla estetów ceniących sobie idealny porządek w kuchni ślady palców na lodówce bywają przykrym doświadczeniem. Zewnętrzna powłoka chroni obudowę lodówki przed odciskami palców i zabrudzeniami oraz ułatwia jej czyszczenie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
371
Plac Ratuszowy
11%
Plac Piastowski
60%
Wolę miejskie parki
30%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group