Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4743
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nagrody w powiatowym konkursie świątecznym

Piątek, 10 kwietnia 2020, 11:09
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 kwietnia 2020, 13:47
Autor: KED
Powiat: Nagrody w powiatowym konkursie świątecznym
Fot. Starostwo Powiatowe
Znamy już zwycięzców ogłoszonego przez starostę jeleniogórskiego Krzysztofa Wiśniewskiego konkursu pt. „Najpiękniejsze ozdoby wielkanocne dedykowane służbom medycznym i mundurowym”.

Konkurs cieszył się sporym powodzeniem. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ każda ozdoba była piękna, jedyna w swoim rodzaju. W związku z tym, że wybór był wyjątkowo trudny, to jury po długim namyśle ogłosiło zwycięzców podwójnych.

Pierwsze miejsce zajęły: Liliana Bandurska (8 lat), Anna Bandurska, Jadwiga Sawicka z Miłkowa, Anna Nowińska (11 lat) z Jeleniej Góry. Drugie miejsce wywalczyli: Nela Pyczak (2,5 roku), Karolina Pyczak ze Szklarskiej Poręby, Liliana Ziętalak (8lat), Julian Ziętalak (3,5 roku) z Podgórzyna, zaś trzecie: Monika Malec, Maria Lipowa (4 lata), Jan Lipowy (7 lat) z Łomnicy i Alina Wakor ze Ścięgien. Wyróżnienia przyznano: Malwinie Palczyńskiej z Kowar, Annie Respondek ze Ściegien, Nikoli Świątek (7 lat) ze Starej Kamienicy i Vanessie Kowalczyk (4 lata) i Anicie Kalecie z Jeleniej Góry.

Celem konkursu było zachęcenie mieszkańców powiatu jeleniogórskiego do pozostania w swoich domach i podziękowania wszystkim tym, którzy ciężko pracują w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiat Jeleniogórski.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1391
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group