Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8361
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sosnówka, Ścięgny: Nagrody dla szkół

Piątek, 11 października 2019, 9:00
Aktualizacja: Czwartek, 17 października 2019, 11:52
Autor: WAC
Sosnówka, Ścięgny: Nagrody dla szkół
Fot. SP Sosnówka
Mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych trafią do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława S. Reymonta w Ścięgnach.

Nowy sprzęt komputerowy jest nagrodą w konkursie "OSE Wyzwanie", który organizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Nagrody na terenie Dolnego Śląska trafią do 39 szkół

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski, najliczniej z województwa mazowieckiego i lubelskiego. W konkursie "OSE Wyzwanie" mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Zadaniem uczestników było przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Dodatkowo warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna i programu mLegitymacja szkolna.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group