Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5355
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nabór do klubu Oyama Karate

Sobota, 6 września 2014, 23:17
Aktualizacja: 23:21
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Nabór do klubu Oyama Karate
Fot. użyczone
Jeleniogórski Klub Oyama rozpoczyna nowy sezon 2014/2015. – Serdecznie zapraszamy na treningi osoby chcące rozpocząć przygodę z Oyama Perfect Karate. W naszych szeregach ćwiczą zarówno dzieci (już od 5. roku życia), młodzież i dorośli – często całe rodziny. Klub jest wspierany przez miasto Jelenia Góra od 1995 roku – aktualnie realizuje zadanie publiczne o nazwie: „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie Oyama Karate i Muay Thai” – wyznaje shihan Rafał Majda (5 dan), główny trener Jeleniogórskiego Klubu Oyama Karate.

Nadchodzący sezon dla klubowiczów będzie pełen pracowitych treningów, licznych szkoleń oraz prestiżowych zawodów sportowych w kraju i zagranicą. Nasi reprezentanci wystąpią w wielu imprezach - przede wszystkim w Pucharze Polski „Oyama TOP”, którego jesteśmy w tym roku organizatorami. Wystąpią również w Otwartym Pucharze Świata Oyama IKF i Mistrzostwach Polski Oyama Karate oraz wielu turniejach regionalnych i innych imprezach zarówno w Oyama Karate jak i w Thai - Boxingu.

Wykaz wszystkich treningów, najważniejsze informacje organizacyjne i szkoleniowe oraz co dobrego dają treningi Oyama Karate dzieciom, młodzieży i dorosłym można przeczytać na stronie klubu - www.oyama.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group