Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3053
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Na Puchar Świata miejskim autobusem

Czwartek, 22 grudnia 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: UM
Autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego dowiozą kibiców z Jeleniej Góry na imprezy Pucharu Świata w Narciarstwie Biegowym, których areną będzie Szklarska Poręba.

Prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła spotkał się z przedstawicielami komitetu organizacyjnego Pucharu Świata w Narciarstwie Biegowym ze Szklarskiej Poręby.

– Omawialiśmy – powiedział M. Zawiła – zakres i zadania związane ze współpracą Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby przy tej imprezie. O ile bowiem same zawody to sprawa gospodarzy imprezy, to część problemów organizacyjno-logistycznych może być rozwiązana przez nas.

Przedstawiciele organizatorów zwrócili się do prezydenta Jeleniej Góry o współpracę przy zabezpieczeniu dojazdu autobusów MZK na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba i zabezpieczenie miejsc parkingowych dla kibiców przy dworcach kolejowych w Cieplicach i Sobieszowie.

Otrzymali zapewnienie współpracy, zadeklarowali, że na oficjalnej stronie imprezy zamieszczony będzie link o możliwościach noclegów w hotelach jeleniogórskiej, możliwościach bezpośredniego dojazdu autobusem do Jakuszyc, który będzie „zbierał” kibiców wprost z hoteli, objeżdżając konkretne obiekty, i in. Gdyby okazało się to koniecznością, uruchomiony będzie też trzeci parking dla samochodów osobowych na terenie MOS przy ul. Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group